lek. dent. Ewa Szantyr

Jestem w 100% zadowolona z przebiegu leczenia i mówienia na każdym etapie prac co będzie dalej robione

Zero bólu, cudowne znieczulenie komputerowe.Przy dobrej muzyce nie wiem nawet, kiedy wizyta minęła.Super atmosfera! Asystentka Justyna i Pani dr Ewa tak zgrane, widać, że lubią swoją pracę.Czuję się tam dobrze, jak w żadnym innym gabinecie.Kazdemu polecam, zwłaszcza tym wystraszonym.

Uff jaka ulga! Dziś miałam kanałówkę w siódemce.Panikowałam,ale NIC nie bolało.Cudowne znieczulenie komputerowe! Wizyta sprawna i od razu korzeń wyleczony!!!! Chyba polubię te wizyty!

Chyba polubię te wizyty!

Zawsze panikuje,ale NIC nie bolalo! Nawet znieczulenie super - komputerowe.A chcialem na narkoze...I po co?Najlepszy gabinet w Radzionkowie - polecam kazdemu panikarzowi.

Pani doktor Ewa Szantyr to swietny profesjonalista, bardzo miła, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wszystko wyjasnia i nie robi niczego bez zgody pacjenta. Chodze do niej wraz z całą rodziną od kilku lat i jak na razie nie zdazylo mi sie zebym byla niezadowolona. Plomby zawsze się trzymają, leczenie jest bezbolesne a dzięki podejściu pani doktor Ewy nawet moja 5 letnia córeczka nie boi się dentysty i z chęcią i uśmiechem chodzi do dentysty. Pani doktor uratowała moją szóstkę, którą inni dentyści chcieli wyrwać a dzięki pracy pani doktor ząb jest ocalony i wyleczony! Polecam, Agnieszka

U Pani doktor leczy się cała moja rodzina.NIGDY nie wypadła żadna plomba.Za znieczulenie piątka z plusem!!! Gabinet super wyposażony - do rtg nie musiałam nawet schodzić z fotela,a zdjęcie było od razu na ekranie. Asystentka,pani Ania zawsze miła i uśmiechnięta.Po prostu lubię tam chodzić i każdemu polecam!!!

Wszystkie leczone tam zęby miałam do poprawy. za każdym razem przy poprawce zadawano mi pytanie- kto tak zniszczył Pani zęba?! Jeden już nie był nie do odratowania, kilka plomb wypadło.niestety jutro na kolejne poprawki za które musze płacic po kilkaset złotych. Albo je wyrwać....

nie polecam nikogo nie dopuszcza do słowa wiecej się tam nie pojawie są lepsi lekarze w Radzionkowie tam więcej nie pójdę.

Pani doktor jest miła ale nie polecam u niej rwania zębów. Pacjent z Radzionkowa.

Nic nie bolało! Wyrwała mi nerw,wyleczyła korzeń i od razu plomba.I to od razu!Super! A tak się bałam.Polecam.