lekarz Ewa Wawrzyniak

Pani Ewa od kilku lat przyjmuje za symboliczne 30zł, przy czym poświęca kobietom dokładnie tyle czasu, ile potrzeba. (Są lekarze, którzy za 200 zł po 15 minutach znacząco zerkają na zegarek ;-) ) Moja pierwsza ciążowa wizyta trwała prawie godzinę. Pani doktor odpowiada bardzo cierpliwie na wszystkie pytania, pociesza, koi. No do rany przyłóż :) Prowadziłam u niej dwie ciąże i wszystko było ok. Mankament to brak usg.

świetna lekarka, czasem długo trzeba poczekać w kolejce ale to przez to ze poświeca każdemu pacjenowi tyle czasu ile potrzeba, nie zbywa szybkimi odpowiedziami , wszystko pokolei potrafi wytłumaczyć oraz przedewszystkim okazać zrozumienie. polecam kazdej kobiecie!

Jest naprawde bardzo kompetentnym lekarzem.Polecam kazdej kobiecie.

Jest naprawde bardzo kompetentnym lekarzem.Polecam kazdej kobiecie.

Bardzo kompetentny lekarz.Przemila osoba.Polecam kazdej kobiecie

Bardzo kompetentny lekarz.Przemila osoba.Polecam kazdej kobiecie

bardzo dobry lekarz, serdecznie polecam!

bardzo dobry lekarz, serdecznie polecam!

Jest to super lekarz kobieta nie wyciąga pieniędzy na siłę, super kompetencja, wszystko dokładnie wytłumaczone!. a co do pieniędzy zapłacić za dwie cytologie 40 zł!!! co to jest super bardzo polecam!