lekarz Ewa Wojcieszak

Chirurg dziecięcy

Pani Wojcieszak bardzo fachowo i sprawnie podcięła wędzidełko języka u 2 miesięcznego niemowlaka. Syn praktycznie nie zorientował się, że miał zabieg. Pani doktor bardzo zaangażowana i z dobrym podejściem do małego pacjenta. Polecam panią doktor Wojcieszak z całego serca

Polecam panią doktor Wojcieszak z całego serca

Nikomu nie polecam tej Pani, która nazywa się lekarzem. Byłam z trzymiesięczną córka na podcięcie wędzidełka. Ta Pani stwierdziła, że nie podetnie bo jest za grube. Nastraszyła nas, że to się nadaje do plastyki operacyjnej w narkozie u tak małego dziecka. Dzięki pomocy innej lekarki tego samego dnia córka trafika do innego chirurga, który wykonał zabieg w 5 sekund. Bez dyskusji i straszenia z diagnoza iż jest to normalne wędzidełko. Jeśli ta Pani boi się wykonywać zabiegi to może przychodnia jest w stanie zaoferować inne stanowisko?

Nikomu nie polecam tej Pani, która nazywa się lekarzem.

Nie mam pojęcia jak taka osoba może pracować z dziećmi. Kompletny brak podejścia, wizyta trwająca minutę , zlekceważenie problemu, z którym pacjent przyszedł oraz badanie okolic krocza wykonane siłą mimo , iż syn (2lata) zgłaszał potrzebę wysikania się, co zostało skwitowane przez Panią Doktor - "symuluje , każde dziecko tak robi by uniknąć badania". Dodam tylko, że syn nigdy wcześniej nie płakał podczas jakiegokolwiek badania lekarskiego. Nie polecam !!!

Nie polecam !!!