Chirurg Dziecięcy Zabrze

lekarz Marzenna Gubała-Kacała

Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze

Jestesmy pod opieka pani doktor juz 5 miesiac. Jest osoba niezwykle ciepla, zawsze ma czas i cierpliwosc zeby porozmawiac z rodzicami, a co najwazniejsze jest swietnym lekarzem, pod jej nadzorem naczyniak naszej corki z ogromnych rozmiarow stal sie ledwo widoczny. Moge ja polecic calym sercem. Jestesmy bardzo wdzieczni! Mala pacjentka Zuzia Ballion z rodzicami:)
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Irena Janicka

41-800 Zabrze

To nawet lekarzem się nie da nazwać ... tak jak inni podpisuje się pod komentarzami - bezczelna obraża pacjenta i wszystko co gorsze..
Opinia dodana przez: majtaj

lekarz Andrzej Grabowski

41-800 Zabrze

Bardzo dobry chirurg. Jako jedyny nie zbagatelizował moich spostrzeżeń, zbadał córkę, wykonał USG oraz pokierował do szpitala. Bardzo dobry kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Józef Gregor

41-800 Zabrze

Bardzo dobry , dokładny, profesjonalny lekarz. Dobre podejscie do dzieci. Syn (4lata) na pierwszej wizycie byl bardzo wystraszony ale humorystyczne podejscie Pana doktora zmienilo strach i syn sie przestal bac. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewa Wojcieszak

OPIFER
Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Nikomu nie polecam tej Pani, która nazywa się lekarzem.
Byłam z trzymiesięczną córka na podcięcie wędzidełka. Ta Pani stwierdziła, że nie podetnie bo jest za grube. Nastraszyła nas, że to się nadaje do plastyki operacyjnej w narkozie u tak małego dziecka. Dzięki pomocy innej lekarki tego samego dnia córka trafika do innego chirurga, który wykonał zabieg w 5 sekund. Bez dyskusji i straszenia z diagnoza iż jest to normalne ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Dobrowolska

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

ulica Klonowa 10/15
41-800 Zabrze

Omijajcie tę pseudo lekarke szerokim łukiem! Ta pani nawet na kasę do biedronki się nie nadaje.Czlowiek bez empatii,gburowata,gdyby mogła to nawet by nie spojrzała na pacjenta.Po prostu porażka jako człowiek i lekarz. Łaskę robi że w ogóle siedzi za tym biurkiem.Tragedia.Polsko,dokąd zmierzasz!
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Zenon Halaba

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Ciołkowskiego 14/4
41-818 Zabrze

Lekarz godny polecenia, znam go od trzydziestu lat
Pozdrawiam serdecznie
E. Lautsch ( SZYMAŃSKI os.Kopernika)
Opinia dodana przez: Edward

dr hab. Wojciech Korlacki

Zabrze

Dziękujemy Panie Doktorze za usunięcie stwora guza-Neuroblastomy,jestesmy bardzo wdzięczni za udaną operację i jego całkowite usunięcie.całe życie będziemy dziękować...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia.
Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr