lekarz Marzenna Gubała-Kacała

Chirurg dziecięcy

3,5

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku dni . Jest bardzo uprzejma , konkretna , na każde pytanie mi odpowiedziała i nie przeszkadzało jej to że pytam a czasem o jedno i to samo . Z niesamowitym spokojem odpowiedziała mi na każde pytanie nawet to najprostsze i banalne . W 100 % polecam ją każdemu

Z całego serca polecam Panią doktor. Wspaniała osoba a, w swoim zawodzie fachowy specjalista!!! Miła,uprzejma pełna empatii dla wystraszonego i zmartwionego rodzica. Naprawdę warto mieć nadzieję,że w naszym kraju będzie tylko więcej takich rewelacyjnych lekarzy.

Z całego serca polecam Panią doktor.
Wspaniała osoba a, w swoim zawodzie fachowy specjalista!!!
Miła,uprzejma pełna empatii dla wystraszonego i zmartwionego rodzica.
Naprawdę warto mieć nadzieję,że w naszym kraju będzie tylko więcej
takich rewelacyjnych lekarzy.

Najlepsza Pani doktor z jaką miałam przyjemność się spotkać. Była bardzo pomocna i jeszcze nigdy nikt nie odpowiadał tak rzetelnie oraz cierpliwie na moje pytania. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i empatię, jaką ma w sobie tą Pani doktor. Oby więcej takich lekarzy!

Zdecydowałem się wystawić opinię, bo jeszcze nigdy nie byłem tak niezadowolony. Widzę, że wciąż panuje mylne stwierdzenie, że pacjent pełni rolę podrzędną w stosunku do lekarza. I niestety tak traktowała nas ta pani. Podczas wizyty rozmawiała z innym lekarzem o swoich prywatnych sprawach. Nas traktowała jak zło konieczne. Na nasze pytania odpowiadała zdawkowo i od niechcenia. Po prostu, byle jak najszybciej pozbyć się pacjenta z gabinetu. Kompletny brak empatii! Na pewno nie przyjdziemy jeszcze raz z wizytą!