Chirurg Dziecięcy Sosnowiec

Chirurg stomatolog, Protetyk

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Widziałam na FB co Pani dr wyczynia z nawet bardzo zniszczonymi zębami albo i bezzębiem i zdecydowałam się wysłać tam mamę :) To był mądry wybór, bo rodzicielka przechodzi właśnie metamorfozę nie tylko związaną z wyglądem, zębami, ale i widzę, że coś w środku drgnęło :) Wydaje się być bardziej doładowana energią, żywsza. Liczę na to, że kiedy już skończymy leczenie ten nastrój mamie nei przejdzie i będzie zgarniać same ...
Opinia dodana przez: zagłębianka

lekarz Stanisław Smak

Długosza 3
41-200 Sosnowiec

Nie polecam nikomu korzystać z usług tego człowieka. Absolutnie pod każdym wzglem ocena 1/100. Tacy ludzie w moim mniemaniu nie powinni zajmować takich stanowisk.
Opinia dodana przez: Rafal

Jacek Ziomek

Chirurg dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Byłam wielokrotnie u tego lekarza z różnymi kontuzjami. Jest to jedyny lekarza który od początku do końca dbał o to by wszytko było idealnie.

lekarz Artur Wilczyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Prawie 2h opoznienia, nie potrafił przeprowadzic coreczce dokładnego usg bioder poniewaz sie mocno ruszała. Wyszla niby asymetria w biodrach ale jeśli chce sie dowiedziec czegokolwiek mam sie umowic na nasteona wizytę, poniewaz teraz bylam na badaniu. Z całej przychodni ludzi tylko ja bylam z 7mcznym dzieckiem, ktore te 2h w poczekalni ledwo wytrzymało, widział to i mimo nie poprosil wcześniej. Dno
Opinia dodana przez: Kinga

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Średnia 15/4
Sosnowiec

Bardzo dobry stomatolog, śmiem twierdzić że najlepszy na jakiego trafiłem a trochę ich było.
Miły, cierpliwy i stara się robić z wyczuciem tak aby nie bolało, a na dodatek ceny jak na takiego fachowca nie są spore!
Gorąco Polecam!

lekarz Marzenna Gubała-Kacała

ulica Gen. W. Andersa 60/VI
41-200 Sosnowiec

Jestesmy pod opieka pani doktor juz 5 miesiac. Jest osoba niezwykle ciepla, zawsze ma czas i cierpliwosc zeby porozmawiac z rodzicami, a co najwazniejsze jest swietnym lekarzem, pod jej nadzorem naczyniak naszej corki z ogromnych rozmiarow stal sie ledwo widoczny. Moge ja polecic calym sercem. Jestesmy bardzo wdzieczni! Mala pacjentka Zuzia Ballion z rodzicami:)
Opinia dodana przez: Agata

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Dla mnie i mojej rodziny, w tym 2,5 latki Pani Dr jest fenomenalna. Genialne podejście do dzieci. Odwraca uwagę od leczenia i bach już wyleczony ząbek u mojej córki. A córa jeszcze po wyjściu z gabinetu chichrała się jak to Pani Dr zrobiła kogucika z rękawiczki.
Mój Mąż zawsze się bał leczenia, tak że cały fotel był mokry. Natomiast Pani Dr przekonała go że nie za każdym razem trzeba ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Sypniewski

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ulica Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Bardzo dobry chirurg. Świętnie zoperował rękę syna przy skomplikowanym złamaniu. Z całą pewnością zna swój fach. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jolanta Ciemniewska

Anestezjolog, Chirurg dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ulica Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie to nie mogę tu nic zarzucić bo odbyła się tylko jedna wizyta i leczenia u tej pani nie będziemy kontynuować. Moje zastrzeżenia budzi podejście do człowieka. Jest ważna, rzuca złośliwe komentarze, traktuje z góry. Brak empatii powoduje że nie mam ochoty już do niej wracać z moim dzieckiem. Przypuszczam że wizyta prywatna wygląda zupełnie inaczej niż na NFZ. Bo NFZ to przecież jak za ...
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Krystyna Stańczyk

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Stanowczo nie polecam tej pani doktor, uważam że całkowicie minęła się z powołaniem. Wystawia diagnozę nie badając pacjenta, traktując go bardzo przedmiotowo, z całą pewnością nie polecam.

Chirurdzy dziecięcy w Sosnowcu