Chirurg Dziecięcy Sosnowiec

lekarz Stanisław Smak

Długosza 3
41-200 Sosnowiec

Najbardziej arogancki i nieprzyjemny lekarz na jakiego trafiłem.
Piastuje stanowisko na komisji w ZUS gdzie po wejściu do gabinetu robi sobie kawkę, odbiera telefon jeden za drugim. Traktuje pacjenta jak śmiecia.
Nie zapoznał się z moją 2 letnią historią choroby i dokonał "cudu" stwierdzając, że pomimo podejrzenia stwardnienia rozsianego, dużych problemów z kręgosłupem jestem zdolny do pracy i mam przestać "udawać".

Polecam omijać Pana "doktora" szerokim łukiem, bo wyrządza ...
Opinia dodana przez: Patryk

Marzanna Danecka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Widziałam na FB co Pani dr wyczynia z nawet bardzo zniszczonymi zębami albo i bezzębiem i zdecydowałam się wysłać tam mamę :) To był mądry wybór, bo rodzicielka przechodzi właśnie metamorfozę nie tylko związaną z wyglądem, zębami, ale i widzę, że coś w środku drgnęło :) Wydaje się być bardziej doładowana energią, żywsza. Liczę na to, że kiedy już skończymy leczenie ten nastrój mamie nei przejdzie i będzie zgarniać same ...
Opinia dodana przez: zagłębianka

lekarz Artur Wilczyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Lekarzowi brak empatii niestety trafiłem na jego osobę drugi raz w życiu. Kiedyś (10 lat temu)podczas wizyty na ostrym dyżurze ze skręconym kolanem - wywiózł mnie na rtg na które po ciemku w szpitalu czekałem w nocy 5h . Następnie wsadził mi wyprostowaną nogę do szyny przez co dosłownie wyłem z bólu do rana ( inny ortopeda na następny dzień powiedział że gdyby ta wyprostowana noga została w tej szynie ...
Opinia dodana przez: Damian

Jacek Ziomek

Chirurg dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Byłam wielokrotnie u tego lekarza z różnymi kontuzjami. Jest to jedyny lekarza który od początku do końca dbał o to by wszytko było idealnie.

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Średnia 15/4
Sosnowiec

Bardzo dobry stomatolog, śmiem twierdzić że najlepszy na jakiego trafiłem a trochę ich było.
Miły, cierpliwy i stara się robić z wyczuciem tak aby nie bolało, a na dodatek ceny jak na takiego fachowca nie są spore!
Gorąco Polecam!

lekarz Marzenna Gubała-Kacała

ulica Gen. W. Andersa 60/VI
41-200 Sosnowiec

Jestesmy pod opieka pani doktor juz 5 miesiac. Jest osoba niezwykle ciepla, zawsze ma czas i cierpliwosc zeby porozmawiac z rodzicami, a co najwazniejsze jest swietnym lekarzem, pod jej nadzorem naczyniak naszej corki z ogromnych rozmiarow stal sie ledwo widoczny. Moge ja polecic calym sercem. Jestesmy bardzo wdzieczni! Mala pacjentka Zuzia Ballion z rodzicami:)
Opinia dodana przez: Agata

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.

lekarz Krystyna Stańczyk

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Lekarz z powołania, ma czas dla pacjenta. Uzgadnia wszystkie ćwiczenia , po zabiegach badanie konsultacja i znowu zabiegi. Każda dostarczona płytka z badania MR czy TK jest wyjaśniona z pokazaniem na monitorze co się dzieje i ustalone dalsze leczenie. Bardzo dobry kontakt z pacjentem , polecam.
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Jacek Sypniewski

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ulica Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Bardzo dobry chirurg. Świętnie zoperował rękę syna przy skomplikowanym złamaniu. Z całą pewnością zna swój fach. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jolanta Ciemniewska

Anestezjolog, Chirurg dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ulica Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie to nie mogę tu nic zarzucić bo odbyła się tylko jedna wizyta i leczenia u tej pani nie będziemy kontynuować. Moje zastrzeżenia budzi podejście do człowieka. Jest ważna, rzuca złośliwe komentarze, traktuje z góry. Brak empatii powoduje że nie mam ochoty już do niej wracać z moim dzieckiem. Przypuszczam że wizyta prywatna wygląda zupełnie inaczej niż na NFZ. Bo NFZ to przecież jak za ...
Opinia dodana przez: Ala

Chirurdzy dziecięcy w Sosnowcu