lekarz Ewa Zmudzińska

Lekarz medycyny ratunkowej

Od 45 lat choruje na luszczyce. Leczylo mnie wielu lekarzy z całego kraju, ale podejście Pani dr jest profesjonalne. Nie mogę się doczekać wizyty z wynikami bo pozwolą mi na zastosowanie innej metody leczenia proponowanej przez Pania doktor. Polecam najlepszego dermatologa .

Bardzo miła i zaangażowana Pani doktor, profesjonalne podejście do pacjenta i dokładne wyjaśnienie choroby i proponowanego leczenia.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zostałam przebadana dosłownie od stóp do głów. Pani doktor wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na pytania, dała zalecenia. Na pewno na kontrolę umówię się ponownie do pani doktor. Polecam.

Panią Ewę mogę polecić z czystym sercem. Byłam u Pani dr po raz pierwszy. Pełen profesjonalizm. Przyszłam z problemem skórnym twarzy, a Pani dr obejrzała mnie od stóp do głów. Wszystko wytłumaczyła, zarówno z czego może wynikać mój problem jak i sposób leczenia. Poza tym jest miła, uprzejma i powtórzę się po raz kolejny: profesjonalna:)

Lekarz godny polecenia, wizyta kompleksową, badanie przeprowadzone z pełną dokladnoscią, wszystko wyjaśnione tak że pacjent wychodzi z pełną wiedzą o dalszym postępowaniu.

Bardzo miła i prosjonalna Pani doktor, kompleksowo zbadała, odpowiedziała na każde moje pytanie i wysłuchała. Zdecydowanie godna polecenia u kompetentna osoba.

Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm. Wszystko dokładnie wytłumaczone i wyjaśnione. Pani bardzo miła i kompetentna

Lekarz godny polecenia! Bardzo przyjazny lekarz, szczegolowe wyjasnienie problemu, szeroka wiedza. Kompetentny, zaangażowany, umie doradzić. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty,polecam wszystkim mających problemy skórne.