mgr Ewelina Dołkowska

Psycholog

Podjęłam terapię w sytuacji poważnego kryzysu małżeńskiego. Przez dwa lata współpracy spotkałam się nie tylko z profesjonalizmem p. Eweliny, ale też pełnym zaangażowaniem w moje sprawy, wynikającym z ludzkiej życzliwości, jej osobowości oraz uczciwości wobec pacjenta. Jej wiedza i doświadczenie pozwoliły mi, nie tylko uratować małżeństwo, ale rozwinąć się we wszystkich dziedzinach, dzięki czemu mój związek kwitnie, dając mi wiele satysfakcji, a ja jestem dużo szczęśliwszą osobą. Współpraca z p. Eweliną była najlepszą inwestycją, jaką uczyniłam,ponieważ znacznie poprawiła jakość moje życia. Polecam wszystkim, którzy są w podobnej sytuacji i potrzebują pomocy zaufanego psychologa!

Witam, trafiłem do P. Eweliny z polecenia. Nie spodziewałem się, że rozmowa z psychologiem wniesie tyle dobrego do mojego życia. Nigdy nie czułem się podczas rozmowy tak swobodnie, wcześniej nie potrafiłem rozmawiać otwarcie. Pani Ewelina potrafiła wydobyć że mnie cechy, ktore pomogły rozwiązać moje problemy osobiste. Odzyskałem właściwe patrzenie na sytuację i spokoj. Moge powiedziec, że to psycholog z powolania. Dziękuję serdecznie- Marcin.

Długo się zastanawiałem nad rozpoczęciem terapii, ale nie żałuję swojej decyzji. Pani Ewelina jest przede wszystkim bardzo uprzejmą, miłą osobą, która dzięki swojemu zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi bardzo mi pomogła. Jeżeli ktoś czuje, że powinien skorzystać z terapii to szczerze polecam Panią Ewelinę.

Jestem po rocznej terapii u Pani Eweliny i bardzo się cieszę, że po nienajlepszych doświadczeniach z psychologami w końcu do niej trafiłam. Miałam problem z lękiem w kontaktach z innymi, bałam się nawiązywać przyjaźnie, już nie wspominając o związkach. Na terapii zrozumiałam skąd to się wzięło i jak to zmienić. Pani Ewelina to profesjonalistka, ale także dobry, oddany swoim pacjentom człowiek. Poleciłam ją bliskiej koleżance (bo takowe już posiadam :) i też jest zadowolona z efektów pracy.

Pani Ewelina Dołkowska jest bardzo profesjonalnym psychologiem. Jest zaangażowana w swoją pracę, empatyczna i uczciwa. Pomogła mi wyjść z zaburzeń lękowych. Szczerze polecam wizytę u Pani Eweliny.

Pani Ewelina Dołkowska jest bardzo profesjonalnym psychologiem.
Jest zaangażowana w swoją pracę, empatyczna i uczciwa.
Pomogła mi wyjść z zaburzeń lękowych.
Szczerze polecam wizytę u Pani Eweliny.

Terapeutka konkretna, z poczuciem humoru, udziela wielu wskazówek. Mogłam w jej towarzystwie się otworzyć, wzbudza zaufanie. Pomogła mi wyjść z życiowego zakrętu. Podaje na siebie namiary (prywatny tel, mail), z pytaniami można się kontaktować, co dla mnie jest sygnałem, że nie naciąga na niepotrzebne wizyty. Zdecydowanie polecam

bardzo dobry lekarz, kompetentny, poświęca odpowiednio dużo czasu, tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Lekarz godny polecenia

Zwróciłam się do Pani Eweliny kilka miesięcy temu, będąc w głebokiej depresji. Dzięki pracy z Panią Eweliną zaczęłam rozumieć co sie ze mną dzieje i jak mogę sobie z tym radzić, żeby znowu normalnie żyć. Pani Ewelina to bardzo ciepła, życzliwa ale i konkretna osoba, wie co robi i jak pomóc. Dzięki terapii mogę powiedzieć, że jestem osobą, która nie ucieka od problemów tak jak kiedyś, ale potrafi je rozwiązywać.

Bardzo dobry lekarz.Pomogła mi zrozumieć i wyjść z problemu lęku.Jest ciepłą i dobrą osobą.Jest godną polecenia dla młodzieży i dorosłych.

Jestem po czwartej wizycie. Na ten moment jestem zadowolona chociaż jest dużo pracy. Polecił mi ją znajomy, któremu pomogła wyjść z uzależnienia od narkotyków. Ja również polecam

Wciąż poszukujesz "Psycholog Toruń"?

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Piastowska 1
87-100 Toruń

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis PRO Sp. z.o.o.

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Piastowska 1