lekarz Ewelina Śliwa

Lekarz rodzinny

Pani Doktor jest moim lekarzem prowadzacym w Medicover, bardzo rzeczowa i konkretna osoba. Trafilam z ogromnymi bolami brzucha do Pani doktor, w podjeciu diagnozy byla bardzo ostrożna, otrzymalam skierowanie na konkretne badania, i wszystko... wyszło! Pozniej leczenie i bole ustaly, a moj brzuch i jelita zupelnie inaczej pracują, tak jak powinny, od razu mi lepiej :) Pozdrawiam Panią Doktor! Wdzieczna pacjentka Katarzyna Sz.

Bardzo miła i ładna pani dr, diagnoza trafna, wytłumaczyła wszystko szczegółowo i wyczerpująco. Polecam wszystkim.

Pani dr to pierwszy lekarz przy którym ja jako pacjent czuję się traktowana na serio. Niczego nie zostawia przypadkowi. Dostałam od niej skierowanie na serię badań (mam pakiet medicover, ale z reguły nie zlecają badań na zaś) a lista była na prawdę długa. sama dzięki temu jestem spokojna, bo wiem ze z bardzo szerokiej perspektywy szuka przyczyn choroby. Przy tym wszystkim jest niesamowicie miła i życzliwa i ma poczucie humoru. Teraz sama polecam ją moim znajomym.

Najlepszy i najmilszy internista w Warszawie, super kontakt z pacjentem, fachowo doradza, zawsze trafnie diagnozuje. Polecam wszystkim!

Pani Doktor jak mało kto potrafi zrozumieć pacjenta, wytłumaczyć co może być przyczyną. Nie przepisuje leków na ślepo i nie diagnozuje na chybił trafił. W moim przypadku trafnie zdiagnozowała chorobę . Skutecznie też poradziła co należy zrobić, czego się wystrzegać.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101