dr n. med. Filip Dąbrowski

Od czasów studenckich interesowałem się ortopedią będąc członkiem Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Z Kliniką związałem swoje życie zawodowe. Tutaj zdobywałem pierwsze doświadczenie kliniczne pod opieką Konsultanta Krajowego w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu Prof. Andrzeja Góreckiego. W roku 2009 złożyłem egzamin specjalizacyjny a rok później obroniłem rozprawę doktorską pod tytułem „Wyniki operacji rewizyjnych stawu kolanowego”.
W październiku 2012 otrzymałem stanowisko Adiunkta, a od stycznia 2013 do czerwca 2014 roku objąłem dodatkowo Kierownictwo Oddziałem Zapaleń Kości Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2016-2018 Kierowałem Oddziałem Ortopedii i Traumatologii w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Obecnie prowadzę własną praktykę i podejmuję współpracę z różnymi ośrodkami, gdzie świadczę usługi medyczne w trybie szpitalnym i ambulatoryjnym zarówno komercyjnie jak i w ramach NFZ. Zajmuję się endoprotezoplastyką stawów biodrowych i kolanowych - wykonuję zarówno zabiegi pierwotne, jak również rewizyjne. Odbyłem liczne szkolenia i uczestniczylem w konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą (USA, Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania). W praktyce prywatnej zajmuję się również diagnostyką i leczeniem innych schorzeń w obrębie narządu ruchu. W uzasadnionych przypadkach wykonuję iniekcje dostawowe i okołostawowe.

21 września byłem operowany przez dr nauk medycznych Dąbrowskiego-wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego na II oddziale ortopedii szpitala Dzieciątka Jezus ul. Lindleya w Warszawie.Mam pełne zaufanie do Pana doktora za profesjonalnie wykonany zabieg.Ślicznie dziękuję.Wiesiek B.z Podkarpackiego.

bez komentarza, wszystko ok. ;) zajmuje sie pacjentem bardzo przyzwoicie. przytomny, wie co robi polecam!

bez komentarza, wszystko ok.
;)
zajmuje sie pacjentem bardzo przyzwoicie. przytomny, wie co robi polecam!

Świetny lekarz, z powołania, i wspaniały człowiek. Patrzy na pacjenta jak na pewną całość. Duża kultura osobista. Mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Zdecydowanie polecam!

W porządku facet... nie naciąga na kolejne niepotrzebne wizyty. Skrupulatnie wypytał o wszystko związane ze zdrowiem, zbadał(!)- jako jedyny z ortopedów u których byłem. Powiedział co mi dolega. Potem zrobiłem badania i na następnej wizycie ustaliliśmy plan leczenia. Jest dobrze. Rozpoznał dnę moczanową a ja byłem leczony z powodu skręcenia obu stawów skokowych. Nie pisnął na temat poprzednich lekarzy, choć go podpuszczałem - stwierdził, że może się wypowiadać o stanie obecnym i nie czuje się kompetentny oceniać leczenia poprzednich lekarzy (to mnie trochę wkurzyło, ale rozumiem gościa - ma to chyba coś wspólnego z etyką lekarską). W sumie polecam - bardzo pozytywny człowiek