lek. med. Filip Kucharczyklek. med. Filip Kucharczyk - zdjęcie profilowe

lek. med. Filip Kucharczyk

Ortopeda

Pan doktor tłumaczy wszystko spokojnie i w taki sposób,że pacjent wychodząc z gabinetu jest pewien słuszności podjętego leczenia i jego pozytywnych efektów w przyszłości. Skopiowalam te slowa z popszedniego komentarzu,ale to same chcialabym powiediec. Polecam !

W przypadku doktora Filipa 5/5 to za mało :) Na lepszego lekarza nie mogłam trafić! Kompetentny, budzący zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, zawsze wszystko ma dopięte na ostatni guzik i troszczy się o pacjentów. Wysłano mnie po niefortunnym złamaniu do szpitala w celu wstawienia endoprotezy łokcia, ale pan Filip zrobił mi niespodziankę i ze szwajcarską precyzją poskręcał moje porozsypywane puzzle :) Nigdy nie wykazywał po sobie zniecierpliwienia, wszystko dokładnie i jasno tłumaczył. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy w Polsce!

Po przeczytaniu poniższych opinii moge tylko powiedziec ze internet jest bardzo niebezpoecznym narzedziem w kilka sekund tak ja to robie ja mozna dodac jaka sie chce opinie na temat lekarza zupelnie anonimowo, osobiscie moge tylko powiedziec ze Pan Kucharczyk Filip wielokrotnie sie mna zajmowal, czesto przyjmowal mnie bez zapisu pomimo duzego oblozenia, nigdy nie byl niegrzeczny i zawsze byl pomocny i kulturalny co potwierdzali pacjenci oczekujacy na wizyte, nie wiem skad taka opinia, moze mial zly dzien a moze ktos chce mu zaszkodzic lub "odwdzieczyc sie" za wizyte odbyta nie po jego mysli, doprawdy nie rozumiem

Według mnie pan doktor jest świetnym lekarzem zawsze pamięta o swoich pacjentach,swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem ,cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania,a co najważniejsze stawia trafne diagnozy dzięki czemu leczenie przebiega bardzo sprawnie i z świetnymi efektami końcowymi.Ogromną zaletą doktora Filipa Kucharczyka jest jego wspaniałe podejście do pacjenta które śmiało można stawiać za wzór dla innych lekarzy.Jest to prawdziwy lekarz z powołania a także człowiek z ogromnym sercem dla innych ludzi.Monika Chojnicka

Genialny lekarz,każdego pacjenta traktuje wyjątkowo i z ogromnym szacunkiem. Pan doktor tłumaczy wszystko spokojnie i w taki sposób,że pacjent wychodząc z gabinetu jest pewien słuszności podjętego leczenia i jego pozytywnych efektów w przyszłości.Warto także dodać że pan doktor posiada niezwykłą empatię w stosunku do innych ludzi co ogromnie ułatwia z nim kontakt jak również od razu da się zauważyć że to co robi jest jego ogromną pasją która daje mu wiele radości. Podsumowując polecam każdemu wizytę u pana doktora Kucharczyka ponieważ jest to cudowny lekarz z ogromną wiedzą,skromnością ,który zawsze ...

Genialny lekarz,każdego pacjenta traktuje wyjątkowo i z ogromnym szacunkiem.
Podsumowując polecam każdemu wizytę u pana doktora Kucharczyka ponieważ jest to cudowny lekarz z ogromną wiedzą,skromnością ,który zawsze pamięta o swoich pacjentach,prawdziwy lekarz z powołania.

Wspaniały lekarz!Każdego pacjęta traktuje z szacunkiem i poświęca mu dużo czasu,szczegółowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Pomimo młodego wieku,mogę stwierdzić że jest on w pełni profesjonalnym lekarzem.Miałam problemy z łokciami,dużo czasu upłynęło ale to pierwszy ortopeda który poświecił mi czas i przede wszystkim pomógł!Jest również niesamowicie sympatyczny z poczuciem humoru, wyjątkowo cierpliwym człowiekiem wzbudzającym bardzo wielkie zaufanie!POLECAM!!!

Jest wspaniały ! W momencie, kiedy trafiłam do pana doktora Filipa Kucharczyka po minucie mogłam stwierdzić, że jest on w pełni profesjonalnym lekarzem, z poczuciem humoru, ciepłym, wyjątkowo cierpliwym człowiekiem wzbudzającym zaufanie.No i się nie myliłam. Mimo zmęczenia po całym dniu zawsze pamięta o swoich pacjentach. Anioł nie człowiek :))

To zdecydowanie najlepszy ortopeda, ze wszystkich u których miałam przyjemność gościć. Od kilki lat mam problemy z kolanami i jest to pierwszy ortopeda, który poświęcił mi czas i pomógł. mogę go polecić z czystym sumieniem!!!

mogę go polecić z czystym sumieniem!!!

Byłem wczoraj na ostrym dyżurze w Otwocku ze złamaną nogą w kostce. Lekarz młody ale wzbudził zaufanie.Takich lekarzy nam potrzeba. Arek G.

Doktor jest bardzo kompetentny i fachowo poprowadził mnie przez zabieg artroskopii kolana. Z moją kontuzja byłem u czterech lekarzy, z których doktor Kucharczyk okazał się najbardziej pomocny i ukierunkowany na dobro pacjenta. Szczerze mogę polecić tego lekarza. darek

darek

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Otwock"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)