Lekarze Fizjoterapeuta

lekarz Jarosław Drobnik

Internista, Epidemiolog

ulica Henryka Brodatego 5/12
50-250 Wrocław

Jak komuś zależy na zdrowiu to lepiej omijać tego pseudo lekarza napewno nie zależy mu na zdrowiu pacjenta liczy się tylko wzięcie udziału w eksperymencie strzykawkowym nie liczy się ze zdrowiem ludzi i nie widzi problemu że duża część osób choruje a niekiedy umiera . Szkoda że takich ludzi dopuszcza się do takiego zawodu pieniądze najważniejsze
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Katarzyna Krekora

POW 21
90-248 Łódź

Szkoda czasu na takiego lek. Nie zapoznał się z historią choroby tylko podstawowe pytania. Ocena stanu zdrowia pozostawia wiele do życzenia, dla p. doktor pewnie każdy jest w dobrym stanie jak na wózku nie jeździ. Współczuję ludziom u których miała by być orzecznikiem ZUS.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Beata Górak

NZOZ Arnica
Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

Pani Beata Gurak ozdrowiła nastolatka, ze skoliozą, kifozą, lordozą w jedną wizytę, jak poprosiłam o kolejne skierowanie na rehabilitację, którego nie wypisała. Poprzednio moim dzieckiem zajmowało się w tej przychodni kilku innych lekarzy, ale w wyniku zmian personalnych zastałam o zgrozo tę Panią Doktor. Poprzedni lekarze upominali że z uwagi na złożoną wadę, dziecko powinno być przede wszystkim rehabilitowane. Ona badała po swojemu syna jakimiś cyrklami i mówiła ze jest ...
Opinia dodana przez: az

Brygida Kurek

Fizjoterapeuta, Neurolog

Gabinet lekarski
40-026 Katowice

Zostałam bardzo brzydko potraktowana przez niżej wymieniona Panią doktor. Jest Pani zakłamanym "lekarzem" który nie szanuje i ma głęboko "w nosie" dobro pacjentów. Umówiłam się na wizytę, na którą nie zostałam przyjęta z powodu kaprysu Pani Kurek. Na wizytę przyszłam punktualnie na 10:00, natomiast przez drukowanie kuponów w recepcji, do gabinetu Pani doktor wszedł pacjent, który był zapisany po mnie. Poczekałam, aż pacjent wyjdzie, po czym weszłam do gabinetu i ...

lekarz Elżbieta Mielniczuk

Fizjoterapeuta, Neurolog

Dębowa 20 lok. 3
57-320 Polanica-Zdrój

Lekarka bez podejścia do pacjenta, nie chciała wypisać skierowania tak jak chciała pacjentka choć potem okazało się, że można. Pomimo informacji pacjentki o potrzebie zmiany grupy inwalidzkiej żadnego wywiadu, żadnego skierowania aby uaktualnić badania lekarskie. Wizyta to strata czasu i nerwów. Odradzam.
Opinia dodana przez: Beata

Katarzyna Nieczkowska

Szpital Powiatowy w Białogardzie
Białogard

Ta osoba to nie jest prawdziwy lekarz z powołania, to pomyłka - to typowa urzędniczka - dobrze ją nazwano na oddziale, na którym rządzi CARYCA KATARZYNA. Zapomniała o etyce, o tym co przysięgała, nie pomaga pacjentowi tylko szkodzi, pozbawiona empatii , uwaga - samo zło !!!!
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Iwona Wysokowska

Fizjoterapeuta, Lekarz rodzinny

Radziądz 63 c
55-140 Żmigród

Bardzo protekcjonalne podejście do pacjenta i kłamanie w żywe oczy, jeśli chodzi o kwestie związane z wystawianiem recept i przepisywaniem danej ilości leków (poza tym bardzo wysoka cena za samo wystawienie recepty). Chodzi tylko o to, by naciągnąć pacjenta.
Opinia dodana przez: Mariusz

Michał Nowak

ACTIV FIZJO Michał Nowak
ul. Taborowa 1
60-790 Poznań

Beznadziejny fizjoterapeuta z fatalnym podejściem do człowieka. Zwrócenie mu uwagi, że coś jest jeszcze nie tak (po zabiegu w celu umówienia kolejnej wizyty) traktuje jako osobistą urazę (bo przecież on jest nieomylny i jak zrobił coś to musi być wszystko dobrze) a nie jako prośbę pacjenta by jeszcze mimo wszystko spojrzał jeszcze raz na problem. Dodatkowo raz każe zadzwonić żeby się umówić na termin, po czym nie odbiera telefonów (chyba, ...
Koszmar! Nigdy nie widziałem gorszego podejścia do pacjenta. Po wizycie mam zero zaufania do tej pani. Dobrze, że to pierwszy i ostatni raz.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jolanta Sałabuda

Fizjoterapeuta, Pediatra

Gdańska 4
78-320 Połczyn-Zdrój

Okropna kobieta i beznadziejny lekarz.Omijajcie z daleka.Jest chamska,nieuprzejma i nie godna polecenia.Nie potrafi prowadzić oddziału jako pełniąca funkcję ordynatora.Nierzetelna i niesprawiedliwa dla matek.

Karolina Szulc

Gabinet Fizjoterapii

Świetna masażystka, ma magiczne dłonie i do tego dokłada fachową wiedzę. Przy tym bardzo sympatyczna i odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Polecam!!!

Barbara Piekarska

Gabinet Lekarski
10-034

Nawet dobry lekarz. -dobrze leczy -jest bardzo uprzejma -podchodzi z szacunkiem - tłumaczy dużo

mgr Anna Niemyjska

ul. Piastowska 33
58-260 Bielawa

mgr Grzegorz Ptak

Fizjoterapeuta

NZOZ "ZDROWIE" Sp. z o. o.
ul. Wrocławska 27/40
44-335 Jastrzębie-Zdrój

mgr Magdalena Dołba

Wrocław

mgr Patrycja Cieślak

WorkFit Gabinet Masażu Leczniczego
ul. Orla 13 ( Galeria Fryzur 99 )
Warszawa

Beata Drozdek

Fizjoterapeuta, Masażysta

Drozdek Beata, Energiis. Rehabilitacja i masaż z dojazdem.
59-220 Legnica

lekarz Jerzy Habdas