Fizjoterapeuta Gliwice

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Jakmed
Odrowążów 29
44-103 Gliwice

Napiszę tak jak moi poprzednicy. Profesjonalista. Dosłownie postawił mnie na moją nogę. Miałam duży przykurcz,naderwane ncl,naderwane boczne. Wyprostowalam nogę po 4 wizytach u Kuby. Gorąco polecam.Nie trzeba szukać daleko specjalistów. Mamy ich w Gliwicach. Jednym z nich jest Kuba.☺

mgr Joanna Strzępka

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gliwice

Byłam u niej kilka razy, zawsze znalazła dla mnie czas, zrobiła ze mną wywiad mimo iż nie musiała, bo miałam rozpoznanie od lekarza. Potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia do pacjenta, zależy jej na ludziach. Widziałam, że do innych pacjentów rownież podchodzi w ten sposób, nie ma znaczenia czy z NFZ czy prywatnie. Ja szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Viki

mgr Aleksandra Ulman