Wielkopolskie Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, Chiropraktyk

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Dr. Michał Nogaj jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie!! Prowadził moją ciążę równolegle z ginekologiem. W ciąży ciężko o jakieś delikatne zabiegi, leków też nie można brać. Bóle kręgosłupa, bóle nóg, bóle brzucha towarzyszyły mi przez ostatnie miesiące. Pan Nogaj odpowiadał na wszystkie pytania, poświeca pacjentce tyle czasu ile ona tego potrzebuje. Ma doskonały sprzęt, co również jest bardzo ważne. Jeszcze nigdy nie zdążyło mi się, aby Dr. był dla mnie nie miły. Jedyny minus to taki, ze idąc na wizytę trzeba wziąć poprawkę, że przyjść trochę wcześniej i się zrealksować, wtedy najlepiej się udaje wizyta. Jak dla mnie to nie duży problem, bo wiem ze lepszej opieki nigdzie nie dostane. Polecam DR. Nogaja każdej kobiecie!!!

Opinia dodana przez: AlicjaJ alicjajarosz1981

Physiatrics
Świerkowa 1
62-200 Gniezno

Wysokie kompetencje i profesjonalne podejście do pacjenta. Z racji przewlekłych dolegliwości poznałem zapewne większość miejscowych fizjoterapeutów. Najmniej tu biznesu i komercji , najwięcej zainteresowania pacjentem . Szczerze polecam , choć.... gdy wszyscy pójda za moją radą , to kolejka sie wydłuży :)

Opinia dodana przez: Zbigniew

dr Martyna Brychcy

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

wizyta już od 60

FIZJOspot
ul. Stanisława Staszica 6
58-540 Karpacz

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja córeczka aktywnie uczestniczyła w rehabilitacji to pani dr jej nie przerywała po skończonej godzinie tylko "pracowały" tak długo jak długo maleńka nie była zmęczona. Bardzo cenne były dla mnie także wszystkie porady i uwagi pani dr na temat np. sposobów noszenia czy rozwoju dziecka. Dr Martyna utrzymuje także szerokie kontakty z różnymi specjalistami dziecięcymi, których doświadczenie i rady wykorzystuje w pracy. Jest osobą ciągle poszukującą różnych nowych możliwości terapii. Obecnie Laurka stawia swoje pierwsze kroczki:) Jej rozwój jest prawidłowy:)To najlepiej świadczy o skuteczności podjętych działań. Pomimo zakończenia terapii, pani dr nadal interesuje się Laurką, odwiedza nas i fachowym okiem ocenia jej nowe umiejętności. Polecamy wszystkim "ciocię Martynę" jak nazywają ją moje córki. Jest to najżyczliwszy dziecku fizjoterapeuta na świecie:)

Opinia dodana przez: magdalena

Szymon Jankowski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Gniezno

Młody z dużym zapałem do pracy i pomocy innym. Bardzo kompletne i obrazowe przedstawienie w czym leży problem. Szczerze polecam

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje dolegliwosci pleców zdecydowanie zmniejszyły się już po pierwszej wizycie. Polecam Pana Łukasza, nikt do tej pory nie zajął się tak kompleksowo i skutecznie moim kregosłupem. Dowiedziałem sie też jakimi ćwiczeniami mogę sobie sam pomagać.

dr Lech Furmaniuk

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Słowackiego 48
61-625 Poznań

"Jestem osobą po wypadku komunikacyjnym, z urazem kręgosłupa i wieloma innymi złamaniami. Poznałem pracę wielu fizjoterapeutów i przez przypadek trafiłem do dr Leszka Furmaniuka. Od tej chwili zmieniły się niemal wszystkie ćwiczenia, ich częstotliwość, zaangażowanie prowadzącego, oraz moje. Z czasem, dużo się zmieniło; powiększyły się zakresy ruchowe, stabilizacja tułowia, wydolność płuc, poprawiło się krążenie, wzrosła siła. Zmienił się też charakter ćwiczeń, tzn na ćwiczenia podnoszące jakość życia. Początkowo zastanawiałem się czy trzeba wydawać pieniądze na profesjonalnego fizjoterapeutę... ale szybko przekonałem się, że to jedna z moich najlepszych inwestycji. Nadal jestem pacjentem dr Lecha Furmaniuka i szczerze polecam." Bartek, lat 33

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Rehabilitant dziecięcy, Fizykoterapeuta

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!

Irena Sosińska-Małyszko

Fizjoterapeuta, Chirurg ogólny

Irena Sosińska-Małyszko

Gorzów Wielkopolski

Jestem pacjentką dr Ireny Sosińskiej-Małyszko. W ubiegłym roku, dzięki posiadanej wiedzy i dużemu doświadczeniu uratowała mi życie.
Wdzięczność moja nie ma granic.
Jest bardzo dobrym i skutecznym lekarzem. Miła, życzliwa, uśmiechnięta i otwarta na pacjenta. Zalecone przez Panią Doktor leki, ćwiczenia, i zabiegi terapeutyczne poważnie ulżyły w moich dolegliwościach.

Wdzięczność moja nie ma granic.
Byłam też na oddziale dziennym rehabilitacji gdzie ordynatorem jest Pani Doktor. Wspaniała atmosfera, czyściutko, cieplutko i oddane pacjentom profesjonalne i sympatyczne rehabilitantki.
Stokrotnie dziękuję – wdzięczna
Jadwiga Kowaleczko

Opinia dodana przez: Jadwiga Kowaleczko

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
64-500 Szamotuły

Wspaniały specjalista. Polecam. Ceny atrakcyjne, wizyty wykorzystywane maksymalnie ! Polecam z całego serca :)

Opinia dodana przez: Anna

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
64-500 Szamotuły

Fachowo i na temat. Kompeksowe podejście do pacjenta!!!! Znakomity gabinet!!! Znający się na rzeczy terapeuci

Opinia dodana przez: Anna