Jantar

NZOZ JANTAR
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wspaniały fachowiec!!! Podchodzi do pacjenta globalnie, a nie skupia się na jednym problemie. Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Paulina

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani dr pełna ciepła , profesjonalistka na oddziale kardiologi , mąż miał robiony zabieg wszczepienia rejestratora pętlowego serca , polecam Panią dr. na 6

Opinia dodana przez: Małgorzata

3 Maja 47
61-728 Poznań

Bardzo sympatyczna, kompetentna doktor. Poświęcila mi dużo czasu i uwagi. Przy każdej wizycie mam robione usg. Bardzo polecam.

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Ta pani nie zrobiła na mnie dobrego wrażenie ani nie zabłysnęła kompetencjami. Jest za to bardzo droga, więc nie polecam.

Opinia dodana przez: bogna

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Kawal rzeznika i kawal chama. Jak mi dal blokede w kolano, to malo z bolu nie zwariowalam. Zamiast w staw, to walnal z calej sily w kosc kolana. Bydlak. Ma zla opinie nie tylko moja.

Opinia dodana przez: Krystyna

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Kamień Pomorski"
ul. Szpitalna 13
Kamień Pomorski

Zespół ZakładówOpieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim- Lecznictwo Stacjonarne
Limanowskiego 20/22

Przychodnia "JANTAR"