Fizjoterapeuta W Okolicach Kamienna Góra

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

FIZJOspot
ul. Stanisława Staszica 6
58-540 Karpacz

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja córeczka aktywnie uczestniczyła w rehabilitacji to pani dr jej nie przerywała po skończonej godzinie tylko "pracowały" tak długo jak długo maleńka nie była zmęczona. Bardzo cenne były dla mnie także wszystkie porady i uwagi pani dr na temat np. sposobów noszenia czy rozwoju dziecka. Dr Martyna utrzymuje także szerokie kontakty z różnymi specjalistami dziecięcymi, których doświadczenie i rady wykorzystuje w pracy. Jest osobą ciągle poszukującą różnych nowych możliwości terapii. Obecnie Laurka stawia swoje pierwsze kroczki:) Jej rozwój jest prawidłowy:)To najlepiej świadczy o skuteczności podjętych działań. Pomimo zakończenia terapii, pani dr nadal interesuje się Laurką, odwiedza nas i fachowym okiem ocenia jej nowe umiejętności. Polecamy wszystkim "ciocię Martynę" jak nazywają ją moje córki. Jest to najżyczliwszy dziecku fizjoterapeuta na świecie:)

Opinia dodana przez: magdalena

mgr Katarzyna Wiśniewska

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski
ulica Moniuszki 3a
58-506 Jelenia Góra

wiele terapii manualnych w jednym miejscu , po wielu latach bólu pleców i chodzenia po lekarzach ktoś tak profesjonalnie mi pomógł, gorąco polecam, fajny zespół super ludzi niosących pomoc i uśmiech

Agnieszka Gawlik

mgr Krzysztof Januszko

Krzysztof Januszko Terapia Manualna
ul. Równa 9
58-100 Świdnica

Takiego fizjoterapeuty szukałem. Pomaga mi uczyć się chodzić po udarze! osiągam efekty i to jest dla mnie najważniejsze. Pan Krzysztof poświęca mi czas, tłumaczy, pokazuje jak ćwiczyć. Oprócz tego, że zaczynam żyć normalnie, to zyskałem wiedzę na temat funkcjonowania swojego ciała. Wiem, co mogę robić, a na co muszę uważać. Kompetentny z niego człowiek!

mgr Marzena Piekarska

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

Centrum Medyczne Orle

58-560 Jelenia Góra

Jestem mamą wcześniaka z nieprawidłowym wzorcem ruchowym. Polecam Rehabilitację Dzieci i Dorosłych. PO 4 wizytach było widać już efekty naszej pracy. Ceny są niskie w porównaniu do innych gabinetów w okolicy. Polecam- Daria

Paweł Koczot

Wizyty domowe, Rehabilitant

Gabinet Masażu
ul.1-go Maja 9
57-350 Kudowa-Zdrój

SUPER POLECAM TRZEBA ZADZWONIĆ I SIĘ UMÓWIĆ . WARTO POLECAM WSZYSTKIM. JEST BOSKI.

mgr Bartłomiej Izydorczyk-Styś

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji "GAJA"
Piastowska 58
58-260 Bielawa

Bardzo dobry rehabilitant. Wielokrotnie pomógł mi w dolegliwościach bólowy. Pierwszy raz trafiłem do niego z "wypadniętym" dyskiem. Lekarz zastępujący mojego pierwszego kontaktu stwierdził, że to tylko naciągnięcie mięśnia, a mnie tak bolało, że już nogami nie mogłem zbytnio poruszać, chodzenie sprawiało wielki ból. Po wizycie w kilka dni zapomniałem wogóle, że miałem takie dolegliwości. Od tamtego czasu z róznymi bólami pleców, bioder itp. udaję się własnie do tej osoby i za każdym razem wychodzę zadowolony. Profesjonalny zabieg oraz "zadanie domowe" :).
Polecam bardzo centrum rehabilitacji "GAJA".

Opinia dodana przez: RadekS radek.szeliga

Dębowa 20 lok. 3
57-320 Polanica-Zdrój

Podejście tej lekarki do pacjenta jest tragiczne. Moja 65 letnia mama wyszła od niej bardziej chora niż weszła i powiedziała że nigdy więcej do niej nie pójdzie. Bardzo arogancja wręcz chamska. Używa zwrotów medycznych i ma pretensje że starsza osoba ich nie rozumie.Pierwszy raz w życiu moja mama płakała gdy wyszła od lekarza. Mojej mamie nie pomogła. Szczerze nie polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Beata Drozdek

Rehabilitant, Masażysta

Drozdek Beata, Energiis. Rehabilitacja i masaż z dojazdem.

59-220 Legnica

mgr Jacek Szyszka