Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Fizjoterapeuta Katowice

- 10 lekarzy
# 1

mgr Ewelina Nowak

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

  (+3 więcej)
liczba opinii: 2

WIZYTY DOMOWE

Katowice

Średnia ocen: 5,0/5

Wspaniały lekarz! świetne podejście a co najważniejsze widać efekty ! Wszystko tłumaczy, jest cierpliwa! Naprawdę polecamy !

Wspaniały lekarz! świetne podejście a co najważniejsze widać efekty ! Wszystko tłumaczy, jest cierpliwa! Naprawdę polecamy !

Opinia dodana przez: Anonim
# 2

mgr Wojciech Budziosz

Wizyty domowe, Rehabilitant

  (+4 więcej)
liczba opinii: 1

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie i nadal tracę wagę ale co ważniejsze czuje się lepiej i jestem zdrowszy. Jedyne co było dla mnie zaskoczeniem to młody wygląd specjalisty ale po 5min to już nie miało znaczenia. Ogólnie polecam bo on prezentuje taki świeży i niecodzienny pogląd na leczenie ludzi.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 3

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 5,0/5

Dr. K Suszyński jest bardzo dobrym specjalistą oraz bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Ze względu na moje problemy z kręgosłupem oraz przebyte operacje,szukałem specjalisty, który pomógłby mi poprawić mój stan zdrowia. Byłem u wielu lekarzy, ale żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. Pierwszą operację kręgosłupa lędźwiowego na poziomie L5/S1 przeszedłem w szpitalu w Otwocku. Po tej operacji mój stan zdrowia nie był zadowalający pomimo wizyt u wielu ...

Dr. K Suszyński jest bardzo dobrym specjalistą oraz bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Ze względu na moje problemy z kręgosłupem oraz przebyte operacje,szukałem specjalisty, który pomógłby mi poprawić mój stan zdrowia. Byłem u wielu lekarzy, ale żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. Pierwszą operację kręgosłupa lędźwiowego na poziomie L5/S1 przeszedłem w szpitalu w Otwocku. Po tej operacji mój stan zdrowia nie był zadowalający pomimo wizyt u wielu fizjoterapeutów, gdyż odczuwałem ciągłe pieczenie połączone z mrowieniem oraz towarzyszyło temu okresowe drętwienie kończyn dolnych. W październiku 2013 r. zdecydowałem się na stabilizację dynamiczną DIAM i wtedy tuż przed operacją poznałem dr. K. Suszyńskiego. Po operacji mój stan zdrowia się poprawił ale w dalszym ciągu byłem "skrzywiony" w wyniku przewlekłego osłabienia mięśni oraz towarzyszył mi ciągły ból, wraz z pieczeniem połączonym z mrowieniem dolnego odcinka kręgosłupa oraz kończyn dolnych. Miesiąc po operacji byłem na wizycie u dr. K. Suszyńskiego, który poświęcił mi dużo czasu omawiając szczegółowo mój przypadek. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony takim podejściem lekarza do pacjenta, jego wiedzą, uprzejmością,cierpliwością oraz sposobem objaśnienia i prezentacji zaleconych mi ćwiczeń. Dr K. Suszyński umie kompetentnie i fachowo odpowiedzieć na każde pytanie wskazując co jest przyczyną danej dolegliwości.Po kilku dniach ćwiczeń poczułem znaczną poprawę, nie musiałem już leżeć ciągle w łóżku. Od tego czasu cyklicznie utrzymuję kontakt z doktorem na Skypie, gdyż mieszkam w okolicach Kielc. Jeżeli mam jakieś pytanie lub coś mnie niepokoi zawsze mogę do niego zadzwonić (także w niedzielę). Co jakiś czas wraz z poprawą mojego stanu zdrowia dr.K.Suszyński zmienia mi ćwiczenia lub je modyfikuje. Jestem przekonany że dr. K. Suszyński jest godny polecenia każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że takiego lekarza spotkałem po raz pierwszy. Dziękuję mu za to, że w wyniku jego trafnie dobranych ćwiczeń mogłem wrócić do normalnego życia i zawodowej pracy.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Grzegorz
# 4
Fizjoterapeuta Katowice mgr Mariusz Molenda

mgr Mariusz Molenda

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

  (+2 więcej)
liczba opinii: 15

DENTestica
Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice

Średnia ocen: 4,9/5

jeśli macie częste migreny to wiecie, ze przez to nie da się normalnie funkcjonować … nie można się skupic w pracy, cieszyć najprostszymi rzeczami, bo wtedy wszystko przeszkadza, a ja miałem jeszcze dodatkowo ten problem, ze wszystkie leki przestaly na te migreny działać… nie pomagały proszki, nacieranie amolem czoła, po prostu nic… znajoma poleciła mi Qi Med., powiedziala, ze tam można migrene wyleczyć wlasnie dzięki sesjom u specjalistow zajmujących się ...

jeśli macie częste migreny to wiecie, ze przez to nie da się normalnie funkcjonować … nie można się skupic w pracy, cieszyć najprostszymi rzeczami, bo wtedy wszystko przeszkadza, a ja miałem jeszcze dodatkowo ten problem, ze wszystkie leki przestaly na te migreny działać… nie pomagały proszki, nacieranie amolem czoła, po prostu nic… znajoma poleciła mi Qi Med., powiedziala, ze tam można migrene wyleczyć wlasnie dzięki sesjom u specjalistow zajmujących się medycyną chińską. Byłem do tego sceptycznie nastawiony ale na wizyte poszedłem i … wyszedlem bardzo zadowolony, bo przekonałem się, że to nie żadne szarlataństwo tylko metoda leczenia poparta wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Z chęcią polecam pana Mariusza, to poi prostu profesjonalista.
Jego metody przyniosły zamierzony efekt i problem migreny już daleko za mną

WięcejMniej
Opinia dodana przez: adrianosr43
# 5

Brygida Kurek

Neurolog, Fizjoterapeuta

liczba opinii: 2

Gabinet lekarski

40-026 Katowice

Średnia ocen: 0,0/5

Zostałam bardzo brzydko potraktowana przez niżej wymieniona Panią doktor. Jest Pani zakłamanym "lekarzem" który nie szanuje i ma głęboko "w nosie" dobro pacjentów. Umówiłam się na wizytę, na którą nie zostałam przyjęta z powodu kaprysu Pani Kurek. Na wizytę przyszłam punktualnie na 10:00, natomiast przez drukowanie kuponów w recepcji, do gabinetu Pani doktor wszedł pacjent, który był zapisany po mnie. Poczekałam, aż pacjent wyjdzie, po czym weszłam do gabinetu i ...

Zostałam bardzo brzydko potraktowana przez niżej wymieniona Panią doktor. Jest Pani zakłamanym "lekarzem" który nie szanuje i ma głęboko "w nosie" dobro pacjentów. Umówiłam się na wizytę, na którą nie zostałam przyjęta z powodu kaprysu Pani Kurek. Na wizytę przyszłam punktualnie na 10:00, natomiast przez drukowanie kuponów w recepcji, do gabinetu Pani doktor wszedł pacjent, który był zapisany po mnie. Poczekałam, aż pacjent wyjdzie, po czym weszłam do gabinetu i zostałam zbluzgana, że się spóźniam, że nie szanuje czasu Pani doktor, w takim razie minęła mnie kolejka i mam czekać na wywołanie. Po 1 h zdecydowałam udać sie jeszcze raz do gabinetu z zapytaniem kiedy, zostanę przyjęta. Pani doktor Brygida Kurek opryskliwie odpowiedziała, że mam czekać, ona przyjmuje do 13:30 i jeśli da radę, to mnie przyjmie. Zapytałam sie czy mam przyjść na 13:20, a ona odpowiedziała, że jeśli jeszcze będzie o tej porze, to może mnie przyjmie. Typowy przykład arogancji, poczucia wyższości i braku wychowania, o czym świadczy fakt, ze krzycząc po mnie nie potrafiła mi spojrzeć w oczy. Ta Pani dostaje wypłatę z naszych pieniążków, a traktuje nas jak śmieci. Jestem oburzona ta "wizytą" (dodam, że czekałam na nią 2 miesiące)!!! Radzę nie umawiać sie do Pani Brygidy Kurek, jeśli jednak musicie to zrobić, uzbrójcie się w cierpliwość!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 6

aktiv-med
Mariacka4
Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 7

mgr Korneliusz Cygan

Wizyty domowe, Rehabilitant

  (+2 więcej)
liczba opinii: 0

Specjalistyczna Opieka Domowa - Oddział Śląski
Karliczka 2
40-486 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 8

mgr Jadwiga Skierska

Fizjoterapeuta, Dietetyk dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 0

Gabinet
Kijowska 53/4
40-754 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 9

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Katowice
ul. Piotrowicka 83
40-724 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 10
+4 więcej

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Fizjoterapeuci w mieście KatowiceCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat