Fizjoterapeuta Kędzierzyn-Koźle

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Reha-Bom
Poziomkowa 13
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

mgr Łukasz Baran

Fizjoterapeuta, Masażysta

Orthoreha
ul. Koszykowa 23
Kędzierzyn-Koźle

Pan Łukasz leczy moją Mamę, lat 58. Ma zwyrodnienie stawów kolanowych, od lat ma z nimi problem. O Panu Łukaszu dowiedzieliśmy się z tzw. "poczty pantoflowej". I się nie zawiedliśmy. Już po paru wizytach ból kolan znacznie się zmniejszył. A później w ogóle ustąpił. Kulturalny, miły, z szacunkiem odnoszący się do starszego człowieka, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania Mamy. Gabinet przy ul. Koszykowej przyjazny dla pacjenta. Z Mamą polecamy gorąco wizytę u Pana Łukasza.

Gabinet Rehabilitacji "Fizjomed"
ul.Matejki 33/I