Fizjoterapeuta Łódź

Bardzo kompetentna i przemiła osoba,godna polecenia. Dzięki niej korzystam z usług tej placówki.

mgr Piotr Gołębiowski

dr n. med. Marek Woszczak

Przychodnia
Sienkiewicza 11
90-113 Łódź

Wiedza i fachowość na najwyższym poziomie. Jestem pacjentką Doktora od ponad 20 lat i z powodu chorób przewlekłych dość często muszę korzystać z jego pomocy. Jego wiedza na temat anatomii człowieka już nie raz zapobiegła ingerencji innych specjalistów patrząc na objawy jakie odczuwałam. Przez te lata pozwolił mi się od siebie nauczyć jak sobie radzić samej kiedy dokucza poprzez ćwiczenia we wczesnej fazie wystąpienia dolegliwości. Moje doświadczenia pokazały, że nie ...
Opinia dodana przez: Bedinek

Łukasz Kisieliński

MUKS Widzew Łódź
Małachowskiego 5/7
90-149 Łódź

Pomógł mi z moim barkiem. Ból był bardzo dokuczliwy i przeszkadzał w codzienności. Teraz prawie go nie odczuwam. Polecam Pana Łukasza.

mgr Bartosz Mitkowski

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Pracownia diagnostyczna
Zachodnia 60
90-403 Łódź

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Bartkiem. Miły, uprzejmy i kompetentny fizjoterapeuta. Potrafi podnieść na duchu. Staw kolanowy jest w coraz lepszym stanie.

mgr Michał Kaczmarek

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Miły, sympatyczny, młody fizjoterapeuta. Brdzo fajnie prowadzi zajecia z małym dzieckiem, a mi jako matce pokazał jak moge ćwiczyć w domu. POLECAM

mgr Aleksandra Szymańska

"Nowe Rokicie"
ul. Klonowowa 8
Łódź

Nic dodac, nic ujac. Pierwszy fizjoterapeuta, ktory naprawde pomogl. Nie tylko pani Szymanska wszystko wytlumaczyla, ale i zadala cwiczenia domowe. Okazuje sie ze same masaze cudow nie czynia - ale ciezka praca popara wiedza i umiejetnosciami tak,
Szczerze polecam

Fizjoterapeuci w Łodzi