Fizjoterapeuta Lublin

Fizjoterapeuta Lublin mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

20-628 Lublin

Wspaniały i skuteczny Gość-polecam gabinet i rehabilitanta,naprawdę pomaga!
Mój kręgosłup po 6 zabiegach masażu i terapii manualnej doszedł do siebie!

Wspaniały i skuteczny Gość-polecam gabinet i rehabilitanta,naprawdę pomaga!
Mój kręgosłup po 6 zabiegach masażu i terapii manualnej doszedł do siebie!

Lublin

20-723 Lublin

Ogromna wiedza z zakresu anatomii i fizjoterapii, pacjent w centrum zainteresowania - widać, że Pan Krzysztof chce pomóc. Mówi jakie ćwiczenia można wykonywać samodzielnie w domu. Pomaga i do tego tworzy bardzo miłą atmosferę. POLECAM!

Opinia dodana przez: D.

mgr Dariusz Apczyński

Fizjoterapeuta, Masażysta

20-628 Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

mgr Dariusz-napoleon Apczyński

20-628 Lublin

Bardzo dobry diagnosta i terapeuta,polecam!
Iwona K.

Bardzo dobry diagnosta i terapeuta,polecam!
Iwona K.

Opinia dodana przez: Dariusz Apczyński

M.C.Skłodowskiej 28/12
20-029 Lublin

Pan magister wykazał się dużym zainteresowaniem moim problemem,od wielu lat męczyłem się z bólami kręgosłupa,oczywiście leczenie nie trwało 5 min , poprawa była dopiero po kilku wizytach,ale jak się okazało on jedyny przeprowadził ze mną gruntowny wywiad, który uświadomił mi co robię nie tak w życiu codziennym i nauczył mnie zapobiegać bólom

Marek Pławski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Reha-Send" Rehabilitacja Neurologiczno- Psychiatryczna
Fulmana 7
20-492 Lublin

Polecam wszystkim niezdecydowanym. Chodzę do Pana Marka 2 razy w roku - wizyty NFZ - to wystarczy - tylko te zapisy!!!
Następna wizyta na początku roku - pozdrawiam Anna

Następna wizyta na początku roku - pozdrawiam Anna