Lekarze Fizjoterapeuta

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za ...

mgr Marcelina Wrzesińska

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

lekarz Brygida Roszkowska

Fizjoterapeuta, Lekarz sportowy

ul. K. Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Super lekarz, bardzo pomocna. Szkoda tylko że trzeba długo czekać na wizytę. Ale warto. Anna C. z Goleniowa.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Jagoda Ciupińska

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

Ból prawej ręki ustąpił. Drętwienie palców też. W końcu bez problemów mogę unosić prawą rękę , wszystko nią robić, np. kilka minut trzymać suszarkę i układać włosy czego już dawno nie robiłam

mgr Andrzej Daniluk

Bielsk Podlaski

Świetny specjalista z zakresu terapii manualnej. Zna się na rzeczy. Pomaga nawet w sytuacjach beznadziejnych. Polecam.

lekarz Jerzy Kuźnik

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

ulica Szeroka 56
42-700 Lubliniec

Prawdziwy lekarz z powołania! Uprzejmy, rzeczowy, cierpliwy, z ogromną wiedzą i mistrzowską ręką, tak ważną w chirurgii. Po zabiegu, który przeprowadził Pan doktor nie została mi nawet blizna. Przy zdejmowaniu szwów nawet pani pielęgniarka chwaliła, że mistrzowska robota.
Opinia dodana przez: Karolina

Dariusz Ceglarski

Gabinet Lekarski
98-300 Wieluń

naprawdę kompetentny i doświadczony terapeuta z ludzkim podejściem ogromną wiedzą umiejący ją przełożyć na praktyczne działania. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Janka

Maria Lenart

Fizjo An-ma Maria Lenart
30-438 Kraków

Świetne podejście do pacjenta. Szybka i skuteczna rehabilitacja Achillesa. Mój lekarz prowadzący był pod wrażeniem efektów i czasu w jakim wszystko się zrosło. Mogę polecić Panią Marię jako świetnego fachowca w dziedzinie rehabilitacji
Opinia dodana przez: Paweł

Mateusz Prusak

NZOZ Medyk
33-300 Nowy Sącz

Gorąco polecam. Młody, niesamowicie kompetentny i ambitny fizjoterapeuta. Po kilku wizytach gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

Adam Skowroński

Pruszkowski Ośrodek Medycyny Osteopatycznej i Chiropraktyki POMOC
05-800

Bardzo dobry fizjoterapeuta. Jest jedynym specjalistą, który pomaga mi na ból kręgów szyjnych. Zdecydowanie godny polecenia
Opinia dodana przez: Magdalena

Łukasz Leksowski

Łukasz Leksowski Fizjoterapia
Bydgoszcz

Witam! Do Pana Łukasza trafiłam prawie 2 lata temu. Mam różne dolegliwości związane z kręgosłupem i ból, który towarzyszył mi od dłuższego czasu tłumiłam lekami p/bólowymi. Po wizytach u fizjoterapeuty P. Łukasza zaznaczam, że to fizjoterapeuta po studiach medycznych, nie żaden masażysta, okazało się że prawidłowo dobrana terapia i bólu nie ma. Mogę funkcjonować, pracować, uczęszczać na siłownię itp. bez bólu. Zaangażowanie, poświęcenie, praca z pacjentem i umiejętności jakie posiada ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Rafał Pisarski

Gabinet Lekarski
65-001

Świetny, doświadczony i kompetentny specjalista. Potrafi zmotywować do samodzielnej pracy, która stanowi doskonałe uzupełnienie stosowanych w gabinecie zabiegów. Bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Irena

Irena Sosińska-Małyszko

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

Irena Sosińska-Małyszko
Gorzów Wielkopolski

Jestem pacjentką dr Ireny Sosińskiej-Małyszko. W ubiegłym roku, dzięki posiadanej wiedzy i dużemu doświadczeniu uratowała mi życie. Wdzięczność moja nie ma granic. Jest bardzo dobrym i skutecznym lekarzem. Miła, życzliwa, uśmiechnięta i otwarta na pacjenta. Zalecone przez Panią Doktor leki, ćwiczenia, i zabiegi terapeutyczne poważnie ulżyły w moich dolegliwościach. Byłam też na oddziale dziennym rehabilitacji gdzie ordynatorem jest Pani Doktor. Wspaniała atmosfera, czyściutko, cieplutko i oddane pacjentom profesjonalne i sympatyczne ...
Opinia dodana przez: Jadwiga Kowaleczko
Rozpocząłem rehabilitację w Specjalistycznym Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczym w Brzesku mieszczącym się przy Placu Kazimierza Wlk. 3 gdzie pracuje Pani Gabriela Latocha ze względu na ograniczoną ruchomość lewego stawu biodrowego,lekkie dolegliwości bólowe i dosyć duże przykurcze mięśniowe tego stawu.bardzo duży plus dla Pani Gabrieli za zastosowanie u mnie ćwiczeń metodą PNF na której najbardziej mi zależało.Po rehabilitacji jest o wiele ale to wiele lepiej,jest bardzo dobrze powiedziałbym,ćwiczenia bardzo pomogły,bóle się wycofały,bardzo poprawiła ...
Opinia dodana przez: Tomek80
Jest to bardzo dobry fizjoterapeuta godny polecenia ! Który jest uprzejmy i ma bardzo dobre podejście do pacjenta :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Dorota Boniek-Poprawa

Internista, Fizjoterapeuta

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Dr Dorota Boniek-Poprawa to dla mnie lekarz nr 1. Nie tylko bardzo mądra, kulturalna i ładna, ale też niezwykle kompetentna i sympatyczna. ma w sobie dużo cierpliwości kiedy pacjent zadaje kolejne, czasem bezsensowne, pytanie. Można o wszystko zapytać, wyrazić swoje obawy. Przebywanie u takiego lekarza to czysta przyjemność. Oby więcej takich! Klasa w każdej płaszczyźnie. Nowoczesny lek od cukrzycy bardzo mi podpasował.
Opinia dodana przez: Bożena
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Fizjoterapeuta
                                       dr n. med. Adam Miecznik

dr n. med. Adam Miecznik

Fizjoterapeuta, Lekarz rehabilitacji medycznej

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Adam Miecznik jest bardzo kompetentnym, dokładnym i profesjonalnym lekarzem. Jestem pod wrażeniem nie tylko jego fachowej wiedzy ale też sposobu jej przekazywania (cierpliwość, spokój), trafności oceny stanu zdrowia pacjenta i doboru sposobu leczenia. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

mgr Robert Berek

mgr Robert Berek, Fizjoterapeuta
Adama Mickiewicza 59/1
87-100 Toruń

Chciałem Serdecznie podziękować Panu Robertowi za skuteczną terapię. Od dłuższego czasu bolał mnie odcinek szyjny kręgosłupa i nie mogłem skręcić głowy w lewo. Wizyta trwała 1h i od razu przyniosła efekt. Teraz mogę kręcić głową i nic mnie nie boli. Nie spodziewałem się tak szybkich rezultatów.
Opinia dodana przez: Marcin
Pani mgr. jest najlepszą osobą jaką znam w dziedzinie obrzęków. Profesjonalne podejście i obsługa na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Piotr Kasprzak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Węgrowo 4E
86-302 Węgrowo

Bardzo miły człowiek z sercem na dłoni. Niesamowite podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna jemu jak i Panu Piotrowi..