Fizykoterapeuta Gdańsk

Wizyty domowe, Rehabilitant

"Nike" Fizjoterapia Manualna i Sportowa
ul.Nike 3
80-299 Gdańsk

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Marek Osinski

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

Social Sector in Belgie, de Bénévoles
Gdańsk-Oliwa
80-330 Gdańsk

Pan Marek zauważył mnie idącego z kulejącym kolegą, po czym podszedł, przedstawił się i bez chwili wahania rozmasował mu skręcenie. Bezinteresowna pomoc, to coraz rzadziej spotykana rzecz, ale dzięki panu uwierzyłem trochę bardziej w ludzi. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Aleksander

Marcin Giemzik