Jantar

NZOZ JANTAR
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wspaniały fachowiec!!! Podchodzi do pacjenta globalnie, a nie skupia się na jednym problemie. Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Paulina

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani dr pełna ciepła , profesjonalistka na oddziale kardiologi , mąż miał robiony zabieg wszczepienia rejestratora pętlowego serca , polecam Panią dr. na 6

Opinia dodana przez: Małgorzata

3 Maja 47
61-728 Poznań

Niestety, Pani dr NIE POTRAFI LECZYĆ CHOROBY HASHIMOTO. Pomijając fakt, że kieruje się wyłącznie wynikiem TSH, to przede wszystkim nie zleca dodatkowych badań tak ważnych przy tej chorobie; poziomu witamin i innych. Samo USG tarczycy, zważenie i zmierzenie ciśnienia to zdecydowanie za mało, by płacić tyle pieniędzy za wizytę.

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Ta pani nie zrobiła na mnie dobrego wrażenie ani nie zabłysnęła kompetencjami. Jest za to bardzo droga, więc nie polecam.

Opinia dodana przez: bogna

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Kawal rzeznika i kawal chama. Jak mi dal blokede w kolano, to malo z bolu nie zwariowalam. Zamiast w staw, to walnal z calej sily w kosc kolana. Bydlak. Ma zla opinie nie tylko moja.

Opinia dodana przez: Krystyna

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Kamień Pomorski"
ul. Szpitalna 13

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital Wielospecjalistyczny "Jantar"
ulica Rybacka 15
82-103 Jantar

Zespół ZakładówOpieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim- Lecznictwo Stacjonarne
Limanowskiego 20/22