Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Fizykoterapeuta Kraków

- 6

mgr Paweł Czarnocki

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6

Średnia ocen: 5,0/5
Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam ...
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Ernest Szyja

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Średnia ocen: 5,0/5
Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta S.

Agnieszka Snopkowska

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Średnia ocen: 5,0/5
Jest ona świetnym rehabilitantem. Dzięki niej, wieloletnie bóle kręgów szyjnych ustąpiły. Jest bardzo miła, cierpliwa i ciągle na bieżąco z najnowszymi metodami rehabilitacji.
Opinia dodana przez: WK50

mgr Krzysztof Klimek

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Średnia ocen: 4,8/5
2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

  (+2 więcej)
liczba opinii: 14

Średnia ocen: 4,7/5
Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat