Fizykoterapeuta Kraków

ul. Szujskiego 11/2

mgr Ernest Szyja

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!

Opinia dodana przez: Marta S.

Agnieszka Snopkowska

Fizykoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

ulica Strąkowa 1a

Jest ona świetnym rehabilitantem. Dzięki niej, wieloletnie bóle kręgów szyjnych ustąpiły. Jest bardzo miła, cierpliwa i ciągle na bieżąco z najnowszymi metodami rehabilitacji.

Opinia dodana przez: WK50 health

mgr Paweł Czarnocki

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)

Jest super, nic dodać nic ująć. A co najważniejsze - skuteczny i na wszytko znajdzie radę.
Profesjonalista godny polecenia!

Profesjonalista godny polecenia!

mgr Krzysztof Klimek

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!

Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Dietla 19/3

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!

Opinia dodana przez: Magda

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)