Fizykoterapeuta Tarnów

mgr Paweł Wróblewski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Najlepszy fizjoterapeuta na jakiego trafiłam. W końcu po długim czasie zażywania lekarstw przeciwbólowych i niekończących się wizyt u lekarzy problem z kręgosłupem został rozwiązany. Efekty pojawiły się już po pierwszej wizycie. Bardzo się cieszę,że trafiłam na tak kompetentną osobę.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Masażu i Fizykoterapii
Bema 5, 33-100 Tarnów
33-100 Tarnów

Świetny specjalista i bardzo życzliwy człowiek.

Świetny specjalista i bardzo życzliwy człowiek.

Zesp.Przych.specjalist

33-100 Tarnów

Wczoraj byłem po raz pierwszy u Pani Dr. i jestem zszokowany. Inna rzecz ,że moje choróbska mogą wywoływać mimochodem góry wspólczucia, to nie mniej jednak podejście Pani Dr. było nieprawdopodobnie ludzkie wręcz przyjacielskie. Czy widział kto kiedy,żeby lekarz popędził do kserowni by skopiwac moje "osiągnięcia medyczne" i za własne pieniądze ? A tak się stało. Czy widział kto kiedy żeby z pierwszej wizyty na dzien następny byc objętym rehablitacją / laser/ = albowiem nic innnego nie może wchodzic w grę. / wielorakie choróbska lącznie z artystycznie powiginanym kregosłupem. Zostałem potraktowany jak człowiek co w dzisiejszych czasach jest podobno nieosiągalne. W moim przypadku , a byłem w wielu placówkach medycznych / zamknietych i otwartych / nigdy ale to nigdy nie byłem traktowany jak zło konieczne. Nie mniej jednak to co spotkało mnie ze strony Pani Doktor Kozioł wzbudza najwyższe uznanie i poczucie głębokiej wdzięczności . Nie wiem czy to autosugestia czy inny czynnik ,ale po powrocie z zabiegu wydaje mi się że pierwsza noc dzisiaj będzie bez nieprawdopodobnego bólu - Serdecznie dziękuje Pan doktor , a wszystkim podobnym do mnie paralitykom - gorąco polecam tę OSOBĘ

Opinia dodana przez: jerzy47 Mazgaj

wimed
czerwona, 86

Witam,

Witam,
Co do Pana Wiesława nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi pomóc człowiekowi, doradzić. Po masażach zleca kolejne "zabiegi" aby tylko ktoś poczuł się lepiej. Bardzo mu jestem wdzięczny za ten profesjonalizm. Przyznam szczerze, że mam troszkę zastrzeżenia co do rehabilitantek. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi ale ostatnio już zaczęło mi to przeszkadzać. Nie chce tutaj mówić o wszystkich dziewczynach bo nie wszystkich to dotyczy. Przychodzą ludzie, którzy mają problem ze zdrowiem i przychodząc chcą wyjść jak nowo narodzeni. Gdy jestem masowany często słyszę rozmowy dotyczące "idź zobacz ile jeszcze jest ludzi","kogo wybierasz tego z lędźwiami czy z kolanem?" lub rozmów prywatnych. Ostatnio troszeczkę zostałem zbyty przez jedną dziewczynę jeśli chodzi o masaż. Zrobiła go nie dokładnie. Zawsze czułem że jestem dobrze wymasowany,rozluźniony a tym razem tego nie poczułem. Dziewczyna była zmęczona-ja to doskonale rozumiem, ale podejście miała beznadziejne. Nie będę mówił o którą dziewczynę chodzi bo nie chce tutaj robić jej na złość, ale po prostu jest mi przykro, że człowiek przyjdzie z bólem, zapłaci a dziewczyna nie zrobi tego co trzeba. W trakcie masażu, jedna się jej pyta kiedy kończy na co ona odpowiedziała że za chwilkę gdyż poźniej chciała wybrać pacjenta, który ma mniejsze dolegliwości, aby mieć mniej roboty. Przez co zostałem wymasowany na szybkiego. Zawsze lubiłem te uśmiechnięte dziewczyny, ale zaczęło mi to przeszkadzać. Prywatne rozmowy, kto kogo bierze bo zaraz jest tyle i tyle ludzi, ta chce do domu, ta nie ma siły. Mimo tego masażu Pan Wiesław porobił koło mnie jak trzeba i też dzięki niemu zapomniałem o tamtej sytuacji.
Mam nadzieję, że coś się zmieni u dziewczyn bo Pan Wiesław jest naprawdę super człowiekiem z podejściem profesjonalnym do człowieka a szkoda, że niektóre dziewczyny mu to psują.
Mam nadzieję, że coś się zmieni.
Pozdrawiam.

mgr Apolonia Biernacka