Fizykoterapeuta Warszawa

mgr Grzegorz Olkowski

Rehabilitant, Masażysta

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

Mam już trochę lat na karku i gdybym miała wspomnieć lekarzy, którzy opiekowali się mną w życiu to tego rehabilitanta umieszczam w pierwszej trójce najbardziej kompetentnych oraz robiących na mnie wyjątkowe wrażenie i wzbudzających zaufanie. Znana jest powszechnie sytuacja w polskiej Służbie Zdrowia, ale także w prywatnych lecznicach i to jak wygląda tzw. państwowa rehabilitacja. Ten przemiły i bardzo inteligentny człowiek proponuje opiekę na najwyższym poziomie kultury, sympatycznej atmosfery i ...

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe, Rehabilitant

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Angelika Tkaczyk

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Marcelina Wrzesińska

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

mgr Joanna Paździor

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

mgr Hanna Ciesielska

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.

Katarzyna Kowalik

grupa lux med
racławicka 132 b

Pani Kasia jest wysokiej klasy specjalistą. Dzięki niej mój ciężki stan i omdlenia w stosunkowo szybkim czasie ustąpiły na tyle skutecznie, że póki co nie wracają. Pani Kasia ma bardzo obszerną wiedzę, którą potrafi łączyć z wiedzą z innych obszarów, z ogromną użytecznością dla pacjenta. Na ogromne uznanie zasługuje bardzo etyczne i z szacunkiem podejście do pacjenta, co powoduje duże zaufanie do Pani Kasi. Polecam Panią Kasię każdemu pacjentowi, bo ...

mgr Kaja Strózik

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

mgr Marek Zaleski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Dosyć miły, lecz widać, że ma dużo pacjentów, przez co nie dokońca o nich dba. Poświęcił nam bardzo mało czasu.
Fizykoterapeuta Warszawa mgr Przemysław Wojtasik

mgr Przemysław Wojtasik