Fizykoterapeuta Wrocław

Robert Stalewski

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

Hanna

mgr Bartosz Bomba

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jolanta Musiałek

Wrocław

Miałam olbrzymie problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym. Nie miałam czasu na dojazdy do gabinetu rehabilitacji postanowiłam poszukać rehabilitanta, który dojedzie do mnie i znalazłam Panią Jolantę na stronie www.domowyrehabilitant.pl. Po konsultacji Pani Jola postanowiła zastosować tkankowanie (nie wiem czy tak fachowo się mówi) przyznam, że bolało podczas namego zabiegu, ale po 2 dniach stałam na własnych nogach a ból w 90% ustąpił. Po zakończeniu wszystkich zabiegów byłam jak nowo narodzona. POLECAM!!!! i na pewno przy kolejnym bólu wróce do Pani Joli :D

mgr Robert Makselon

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej?
Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)

Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)

Opinia dodana przez: Dominika

MKmedica Centrum Szkoleniowe dla Fizjoterapeutów
Ruska 51
50-079 Wrocław

Polecam. Nie wypisuję plusów, minusów itp. Dolegliwości z którymi byłem u pana Kamila to bóle kręgosłupa - odcinek lędźwiowy. Po dwóch wizytach powróciłem ból ustąpił. reszta zależy ode mnie. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Paweł

mgr Kazimierz Smulikowski

Wrocław

To zdecydowanie jeden z najlepszych fizjoterapeutow we Wroclawiu, potrafi trafnie zdiagnozowac ból i równie szybko mu zaradzić. Polecam

mgr Maciej Florek

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
50-555 Wrocław

Pan Maciej od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie. Kilka serii zabiegów przyczyniły się do uniknięcia skalpela z czego jestem bardzo zadowolony. Fachowo poradził i dokładnie wytłumaczył co? i dlaczego? (na co lekarze często nie mają czasu). Bardzo miła osoba w wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie polecam. Rafał W.

mgr Wiktor Maniowski