Lekarze Fizykoterapeuta Wrocław

Robert Stalewski

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek. Hanna

mgr Bartosz Bomba

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jolanta Musiałek

Wrocław

Miałam olbrzymie problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym. Nie miałam czasu na dojazdy do gabinetu rehabilitacji postanowiłam poszukać rehabilitanta, który dojedzie do mnie i znalazłam Panią Jolantę na stronie www.domowyrehabilitant.pl. Po konsultacji Pani Jola postanowiła zastosować tkankowanie (nie wiem czy tak fachowo się mówi) przyznam, że bolało podczas namego zabiegu, ale po 2 dniach stałam na własnych nogach a ból w 90% ustąpił. Po zakończeniu wszystkich zabiegów byłam jak nowo narodzona. POLECAM!!!! ...

mgr Wiktor Maniowski

Wrocław

Świetny fizjoterapeuta z dużą wiedzą. Pan Wiktor pomógł mi w ostrym bólu odcinka Th. Dziękuję za szybką i super skuteczną pomóc.
Opinia dodana przez: Karolina Gostyń

mgr Robert Makselon

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej? Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)
Opinia dodana przez: Dominika

mgr Kamil Śnieciński

Fizykoterapeuta

MKmedica Centrum Szkoleniowe dla Fizjoterapeutów
Ruska 51
50-079 Wrocław

kontaktowy,budzi zaufanie,daje poczucie bezpieczeństwa i pomocy no i oczywiście pomaga doradzając również sposób postępowania

mgr Maciej Florek

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
50-555 Wrocław

Pan Maciek to wspanialy fachowiec uratowal moje kolano przed artroskopia ktorej za wszelka cene chcialam uniknac i udalo sie wlasnie dzieki cwiczeniom a nie tak jak proponowali ortopedzi operacja , do tego godny zaufania i przemily. Panie Macku jeszcze raz bardzo panu dziekuje :) Polecam wszystkim . Pozdrawiam Dorota Sajewicz