Foniatra Zielona Góra

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

Pani doktor wyleczyła mnie skutecznie z poważnego zapalenia ucha, z którym nie bardzo radzili sobie inni laryngolodzy z Zielonej Góry (łącznie 3 laryngologów nie dało rady).

Po pierwsze, nie leczyłem się samodzielnie, jak u innych laryngologów, tylko przychodziłem na codzienne zakładanie opatrunku (i to najwięcej pomogło w leczeniu).

Po drugie, Pani doktor nie brała ode mnie pieniędzy za samo założenie opatrunku, bo trwało to dosłownie 5 minut (leki swoje przynosiłem).
Po trzecie, nie narażała mnie na zbytnie koszta drogimi lekami bez potrzeby, były zakupione tylko wymagane.

Przez miesiąc dosłownie zdychałem z bólu ucha, na który pomagał mi jedynie KETONAL. Inaczej nie dało się funkcjonować (spanie również nie było możliwe). Raz wylądowałem na SORze. Dopiero wtedy trafiłem do Pani Henryki, która w ciągu tygodnia wyleczyła moje ucho.

Będę Panią polecał każdemu!

Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Ewa Kotwicka-Ulbrych

Laryngolog, Foniatra

Lubuskie Centrum Laryngologii LCL Ośrodek Diagnozy, Leczenia i Rehabilitacji Zaburzeń Głosu, Słuchu i Mowy Anna Bogusławska-Wilczyńska, Ewa Kotwicka-Ulbrych
Gen. Mariana Langiewicza 37
65-740 Zielona Góra

jak ktoś już zauważył.zachwytu nie ma.

jak ktoś już zauważył.zachwytu nie ma.

Opinia dodana przez: butterfly211 butterfly211111

Gen. Mariana Langiewicza 37
65-740 Zielona Góra

Próbowałam u pani doktor leczyć dziecko z powiększonymi migdałami. Przepisała sterydy, kazała przyjść po tygodniu. Później zaleciła codzienne wizyty przez 2 tygodnie w celu przedmuchania trąbki słuchowej. Byliśmy 3 razy, a po przybyciu na 4. wizytę okazało się, że pani doktor ma urlop i ogólna konsternacja, że nikt nam o tym nie mówił (jesteśmy spoza Zielonej, a ja wzięłam specjalnie wolne w pracy, żeby z dzieckiem przyjeżdżać codziennie). Wracaliśmy tam kilka razy, głównie na badania słuchu, za każdym razem pani doktor przy nas włączała komputer i sprawdzała w internecie, co ma robić i jaki lek zapisać. Żenujące.

Opinia dodana przez: Lidia

Foniatrzy w mieście Zielona Góra