lekarz Franciszek Pietraszkiewicz

Ortopeda, Rehabilitant

3,5
3,7

Dr Pietraszkiewicz to wizerunek lekarza z pasją. Ogromna wiedza medyczna, bogate doświadczenie zawodowe, troska o bezpieczeństwo własne i pacjenta. Rzetelna diagnostyka, profesjonalny dobór toku leczenia. To również umiejętność prowadzenia rozmowy opartej na szacunku wobec człowieka chorego. Jasne i proste informacje, dzięki którym pacjent rozumie- jaki jest aktualny stan, jakie działania należy podjąć i co można osiągnąć. To zaproszenie osoby do aktywnego udziału w procesie leczenia, a jednocześnie zdecydowanie i pewność lekarza dają pacjentowi zrówno poczucie bezpieczeństwa, jak i poczucie wpływu na własne zdrowie. Dzięki Panu doktorowi dzisiaj jestem w pełni sprawną osobą.

Na wizytę u dr-a Pietraszkiewicza (dotyczącą badania bioderek u synka) wybrałem się po tym, jak kilka osób zdecydowanie poleciło mi tego specjalistę - wśród nich był również lekarz rodzinny. Wizyta odbyła się w poradni przy ul. Witosa. Lekarz poświęcił nam dużo czasu - myślę, że około 20 minut. W tym czasie przeprowadził badanie USG i dokładnie tłumaczył nam niuanse schorzeń stawów biodrowych u malutkich dzieci. Podobało nam się jak delikatnie "obchodził się" z maluszkiem. Polecam wszystkim rodzicom, którzy zastanawiają się do kogo udać się z problemem bioderek, doktora Pietraszkiewicza.

Pana Doktora cechuje rzetelność w kontakcie z pacjentem już od momentu rozmowy telefonicznej. Diagnoza oparta jest zarówno na podstawie wywiadu z pacjentem, zgromadzonych dotychczasowych wynikach oraz na ppodstawie wyników szczegółowego badania lekarskiego. Emanuujący z Pana Doktora spokój, takież samo przekazanie wyważonej diagnozy i zaleceń dot. wszechstronnej rehabilitacji daje pacjentowi nadzieję na poprawę stanu jego zdrowia. Na tle moich kontaktów z innymi lekarzami, Pan Doktor szczerze zasługuje na to miano oraz jest godny polecenia innym pacjentom w ich trudnych chwilach.

naprawdę polecam, kompetentny fachowiec, potrafi zaangażować się w leczenie pacjenta, lekarz z ludzką twarzą

super !!! nic więcej dodać.Uczciwość i rzetelność!!!

super !!! nic więcej dodać.Uczciwość i rzetelność!!!

W moim przypadku też było krótkie badanie i szczegółowa diagnoza - "uszkodzenie ropu tylnego łąkotki przyśrodkowej". Dokładnie to samo stwierdził później inny lekarz podczas artroskopii. Ogromna wiedza i doświadczenie - z resztą doktoratów nieukom nie dają...

Moim zdaniem doktor ma ogromną wiedzę. Jest bardzo konkretny. Badał mnie krótko i powiedział, że wypadł mi dysk. Wykonany później rezonans magnetyczny, w pełni potwierdził jego diagnozę. Zawdzięczam mu zdrowie.

zerooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Doktor Fr. Pietraszkiewicz jest kompetentny, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Jest uprzejmy, nie "przynudza". Odpowiada na interesujace pytania i zgłaszane problemy. Nowosolanin.

Życzliwy i bardzo kompetentny. Wspaniały człowiek. Duża wiedza i duże doświadczenie. Polecam!