lekarz Gabriela Bogdał

Pediatra

z czystym sumieniem i w 100% mogę polecić Panią Doktor. Jest to osoba kompetetna i bardzo symaptyczna. moja córka trafiła do szpitala z ogromnym zapaleniem płuc ( 13-to miesięczna) i tylko dzięki szybkiej interwencji pani Doktor a także dzieki jej uporowi nasze maleństwo jest z nami i czuje sie już bardzo dobrze! Gorąco polecam! Żałuję że Pani Doktor w naszej okolicy dostępna jest tylko na oddziale w szpitalu. Pani Doktor jeszcze raz dziękuję!!!!!

Dr Gabriela Bogdal to osoba kompetetna i bardzo symaptyczna nasz syn trafił do szpitala z powodu zwrotów głowy i tylko dzięki szybkiej interwencji pani Doktor oraz wykonaniu wszystkich badan została szybko postawiona diagnoza. Dzieki Pani Doktor nasz syn jest już po operacji i czuje sie bardzo dobrze! Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Pani Doktor Rodzice Kamila

Rodzice Kamila

Ja miałam to szczęście że pewnie w niewłaściwej porze( bo w nocy i majówka )-Pani doktor ograniczyła się do minimum, moje dziecko nie umierało ale to nie powód by się męczyło-wypisała receptę nie podając nic dorażnio ,nie wnikam w kompetencje ale podejście nie na lekarza, wypisany lek kazała podać natychmiast, gdzie w nocnej porze jedyna otwarta apteka niemiała tego leku-powinnam wrócić i poprosić by to szpital podał coś, ale czy tak nie robi się przy przyjęciu pacjenta ? niemiałam ani ochoty ani sił po zwiedzaniu Zawiercia na powrót do tego szpitala.

Moje dziecko trafiło do szpitala po leczeniu przez innego lekarza na zapalenie oskrzeli w stanie oiom-owatym ;(Było bardzo ciężko każdy inny lekarz by się poddał, ale Pani ordynator zachowała zimną krew i wyleczyła moje maleństwo bez odsyłania na Częstochowę(bez intubacji). Więc cóż więcej mogę dodać???DZIĘKUJE:)

Pani Dr wyleczyła moją córkę z zapalenia płuc, ktore to zaplenie inny lekarz pediatra zlekcewazył, jestem bardzo wdzięczna i w 200% polecam!!!

po raz 2gi ratuje mi dziecko. POLECAM W CIEMNO! CHOĆBY KAZAŁA MI BRAĆ PAVULON- WEZME- MAM 100% ZAUFANIA 5 dni temu byłam z córką u innego lekarza- nie słyszała nic, dała syrop na kaszel do dziś nic nie przeszło, więc cudem złapałam dr Bogdał w szptalu, która po badaniu stwierdziła ZAPALENIE OSKRZELI

po raz 2gi ratuje mi dziecko.

POLECAM W CIEMNO!
CHOĆBY KAZAŁA MI BRAĆ PAVULON- WEZME- MAM 100% ZAUFANIA

Miła pani doktor, kompetentna, ma super podejście do dzieci.polecam mało mało mówi dużo robi

polecam gorąco, nie raz nie dwa uratowała moje dziecko. inni lekarze moga sie schować.. szkoda tylko że nie przyjmuje juz w placówkach "ogólnodostpęnych".. niesttey ciężko "ją złapać" ale nam sie udaje:) ufam tylko jej!

polecam gorąco, nie raz nie dwa uratowała moje dziecko.

W 100% trafiony wybór na ordynatora oddziału pediatrycznego. Kompetentna, fachowa, uprzejma, poprostu ludzka.

W stu procentach polecam jako jedyny lekarz na cały szpital poznała się na chorobie mojego syna pozdrawiam i polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zawiercie"?

ZLA ZAWIERCIE pracownia USG
ul.Powstańców Sl.4
Przychodnia Rejonowa nr 3
Paderewskiego 25
Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
Daszyńskiego,9
Zawiercie

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)

Poległych 59