dr n. med. Gabriela Brzóska-Butscher

Lekarz rodzinny

Pani doktor jest Aniołem , zawsze cierpliwa, zawsze przyjmie pacjenta nawet jak sie bloczki zkończyły, nigdy nie odmówi pomocy, trafne diagnozy , ciagle sie doszkala pozom najwyzszy prezentuje jak fachowiec i człowiek. Polecam !

Wspaniała osoba i lekarz. Jesteśmy pacjentami z żoną od wielu lat, jeszcze z przychodni na ul. Poniatowskiego.Korzystam z sądeckiej służby zdrowia od 45 lat, miałem kilku lekarzy zakładowych i rodzinnych ale takiej osoby-lekarza nie spotkałem wcześniej.Polecam wszystkim taką Pani Doktor.

Pani DR.jest przemiłą osobą ,nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy.Panią dr.śmiało mogę polecić każdemu!!!Zadowolony Pacjent

Kochana P.doktor,zawsze cierpliwie wysłuchuje pacjenta nie okazując zniecierpliwienia.Kompetentna,życzliwa.Ja i moja rodzina mamy szczęście,że jesteśmy pod Jej opieką.Serdecznie polecam.

Profesjonalizm i cierpliwość!! Najlepszy lekarz rodzinny w Nowym Sącz. I przyjmuje w najlepszej placówce w mieście.

Świetna pani doktor polecam wszystkim - chociaż może nie bo wydłużą się kolejki do gabinetu

dr n med. świetny fachowiec ciepły człowiek stara się zrozumieć pacjenta

dr n med. świetny fachowiec ciepły człowiek stara się zrozumieć pacjenta