Lekarz Rodzinny Nowy Sącz

CM Batorego
Nowy Sącz Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest Aniołem , zawsze cierpliwa, zawsze przyjmie pacjenta nawet jak sie bloczki zkończyły, nigdy nie odmówi pomocy, trafne diagnozy , ciagle sie doszkala pozom najwyzszy prezentuje jak fachowiec i człowiek. Polecam !

Opinia dodana przez: Bonia

Lucyna Wnęk-Oleksy

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.

33-300 Nowy Sącz

Świetny, uczciwy i kompetentny lekarz. Bardzo dziękuję za leczenie mojej 90-letniej Mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andrzej W.

Andrzej W.

Opinia dodana przez: Andrzej

33-300 Nowy Sącz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor wszystko tłumaczy i nie zbywa pacjentów.Jest bardzo uprzejmą osobą. Na każdej wizycie podaje dokładnie zalecenia. Polecam
Jedynym minusem może być długi czas oczekiwania na wizytę, mimo ze to lekarz rodzinny,ale to wynika już z systemu Centrum Medyczne Batorego.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Alicja Bielak

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, trafne diagnozy. Cieple podejście do pacjenta. Jednym słowem prawdziwy lekarz.

Opinia dodana przez: alicja

Przychodnia Antidotum

Nowy Sącz

kompetentna, uprzejma, solidna w pracy, posiada dużą wiedzę medyczną, życzliwa, w przypadku gdy jest to konieczne bez problemów kieruje do lekarza specjalisty, diagnozę poprzedza badaniami laboratoryjnymi, ekg lub usg

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jolanta Kozieł

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Wyspiańskiego 22
33-300 Nowy Sącz

Bardzo miła, grzeczna. W przypadku infekcji odsyła do apteki by tam coś poradzili. Notorycznie spóźnia się do pracy.

Rożnów
33-316 Nowy Sącz

lubi pieniążki...
jezeli chodzi o wiedze nt chorób to wydaje mi się, że zna się na rzeczy.
czasami jest antypatyczny i niemiły

lubi pieniążki...
jezeli chodzi o wiedze nt chorób to wydaje mi się, że zna się na rzeczy.
czasami jest antypatyczny i niemiły

ul. Nad Łubinką 15