lekarz Gabriela Śliwa

W niedzielę rano na dyżurze przyjęła nas pani doktor. Jestem zachwycona podejściem do dziecka i do rodzica. Pani doktor udzieliła wnikliwych odpowiedzi na moje pytania.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam,pełny profesojonalizm, zaangażowanie, empatia, indywidualne podejście do każdego pacjenta.Szczerze polecam każdemu. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor.

Nie polecam Pani Doktor. Trafiłam na Panią Doktor na dyżurze z niespełna dwuletnim dzieckiem. Diagnoza Pani Doktor to zapalenie płuc i skierowanie do szpitala. Tymczasem na konsultacji inny lekarz stwierdził czyste płuca oraz oskrzela. Niepotrzebny stres i nerwy dla rodzica

Nie polecam Pani Doktor.
Niepotrzebny stres i nerwy dla rodzica

Trafiłam na opiekę całodobową w Olkuszu. Do Pani dr Gabrieli Śliwy. Pierwszy raz chyba spotkałam się z tak kompetentym, uprzejmym, miłym lekarzem, który wbudza zaufanie pacjenta. Lekarzem, który nie siedzi tam za karę.

Pełne zaangażowanie, profesjonalizm po prostu lekarz z powołania. Polecam z całego serca Panią doktor.

Nie polecam pani doktor Gabrieli Śliwy na opiece całodobowej bardzo lekceważące podejście do pacjenta.

Trafiłam na opiekę całodobową w olkuszu ,dyżur pełnia Pani doktor mogę polecić każdemu kto trafi w jej rece

Skorzystałem z wizyty u Pani Doktor G. Śliwy kolejny raz. Profesjonalizm, empatia, szczegółowe i zrozumiałe dla pacjenta wyjaśnienia i niesamowity poziom zaangażowania. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam wszystkim.

Gorąco Wszystkim polecam Panią Dr Gabrielę Śliwę. Pani Dr to profesjonalistka i lekarz z powołania.Wspaniały Człowiek.