Lekarze Garwolin

Psychiatra

pracownia psychologiczna Gaya
ul. Wiejska 57 a lok 9
Garwolin

Nie polecam tego lekarza przepisywal mi sertraline i powiedział że nawet jak bym przedawkowal to nic się nie stanie. A stalo się bo dziś jestem w psychozie schizofrenicznej
Opinia dodana przez: Pawel
Garwolin Dietetyk dziecięcy mgr Anna Kacperska

mgr Anna Kacperska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Pracownia Psychologiczna ,,GAYA"
ul. Wiejska 57 lok 9 (Klatka nr 1 na wprost parkingu )
08-400 Garwolin

Od zawsze miałam problem z wagą - w ciągu pół roku udało mi się schudnąć ... uwaga - 30 kg!!! polecam, polecam, polecam! dieta była czystą przyjemnością, Pani Ania zmobilizowała mnie do ćwiczeń. Wizyta bardzo przyjemna, profesjonalne badanie i wywiad dietetyczny. Nigdy nie wrócę do starego stylu życia. Udało się!
Profesjonalne podejście zarówno do pracy z dziećmi, które wymagają innego traktowana, jak również dla dorosłych. Uprzejma, miła, sympatyczna, cierpliwa, odpowie na każde pytanie nie patrząc na zegarek i koniec wizyty. Trafne diagnozy i dobrze dostosowane leczenie. Uczęszczam z synem do Pani dr od 7 lat jeszcze się nie zawiodłam.

lekarz Piotr Melon

Ortopeda

Szpital SPZOZ
Lubelska 50
08-400 Garwolin

Dr Piotr Melon jest najwyższej klasy specjalistą w swoim zawodzie.
Bardzo wyraźnie wyróżnia się kompetencjami zawodowymi oraz najlepszymi standardami i szczegółową uważnością w procesie leczenia pacjentów.
Przeprowadził dwie udane operacje moich kolan. Zawdzięczam zdrowie jego zaangażowaniu i skupieniu na pracy.
Z dużym uznaniem polecam leczenie pod jego opieką.
Opinia dodana przez: Elzbieta Borodziej

mgr Mariola Białecka

Psycholog, Psychoterapeuta

pracownia psychologiczna Gaya
ul. Wiejska 57 a lok 9
Garwolin

Pani psycholog pomogła mi rozwiązać problemy w profesjonalny, a zarazem ludzki sposób. Czułem się wysłuchany, zrozumiany. Jak najbardziej specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Jan
Garwolin Ginekolog onkolog dr n. med. Bohdan Dźwigała

dr n. med. Bohdan Dźwigała

Ginekolog onkolog

ul. Kościuszki 4 A
08-400 Garwolin

B.kompetentny, miły, uprzejmy, naprawdę godny polecenia. Można liczyć również na szybkie przyjęcie na oddział, szybki termin operacji i najlepszą opiekę tamże.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Gałązka

Internista

Lubelska 50d/21
08-400 Garwolin

Pan Piotr Gałązka to lekarz z powołania, kompetentny, bardzo oddany swojej pracy i przede wszystkim jest dla pacjenta, a nie papierów. Polecam!!!. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Oby więcej takich lekarzy..........
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Kędzierski

Internista

ATUT
Targowa 2
08-400 Garwolin

Profesjonalista godny polecenia. Bada przyczynę choroby, proponuje leczenie i konsekwentnie doprowadza do "postawienia pacjenta na nogi". Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Łukasz Michałek

Ortopeda

Lubelska 50d/21
08-400 Garwolin

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Jeśli ktoś szuka lekarza, który zatroszczy się o zdrowie śmiało można umówić się na wizytę do Pana doktora. Pełen profesjonalizm. Pan doktor jest bardzo pozytywnym i kulturalnym człowiekiem a wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Jolanta Burek

lekarz Lidia Filipowska

Laryngolog

Wyszyńskiego 24
08-400 Garwolin

FANTASTYCZNY LEKARZ, RZECZOWA, ŻYCZLIWA I CIEPŁA, PROFESJONALNY SPRZĘT DIAGNOSTYCZNY, GODNA POLECANIA
Opinia dodana przez: Monika