Lekarze Gastroenterolog dziecięcy Lublin

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Jaczewskiego 7
20-090 Lublin

Bardzo polecam! Generalnie zarówno wizyta jak i badania na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowe wyjaśnianie problemu, wywiad, proponowane rozwiązania w pełni konsultowane ze mną w trakcie wizyty. Zaangażowanie, poświecony czas i analiza mojego problemu, i wyników badań dają poczucie, że dla Pana Henryka to pacjent jest najważniejszy. Jestem ma prawdę bardzo zadowolony i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Gastroenterolog
                                       prof. dr hab. n. med. Maria Słomka

prof. dr hab. n. med. Maria Słomka

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Chodźki 3
Lublin

Bardzo Dobra lekarz miła pomocna i rzetelna polecam 100% ma bardzo dużo serca do pacjentów .Nigdy nie odmawia pomocy
Opinia dodana przez: edyta

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora

dr n. med. Jarosław Drabko

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Wyniki USG wykazały u mnie potrzebę przeprowadzenia dokładnych badań dróg żółciowych. Jako osoba szczególnie wrażliwa i mało odporna na ból byłam zdecydowana na badanie rezonansem magnetycznym jednak za namową doktora Jarosława Drabko postanowiłam poddać się badaniu endoskopowemu EUS. Okazało się to bardzo dobrą decyzją ponieważ badanie endoskopowe EUS doktor Jarosław Drabko wykonał w taki sposób że zarówno podczas jak i po badaniu nie odczułam ani bólu ani dyskomfortu jakich się ...

dr n. med. Stanisława Pięcińska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Wiedza i kompetencja Pani doktor są imponujące. Profesjonalizm,kompleksowe i życzliwe podejście do pacjenta wzbudzają zaufanie i zasługują na najwyższe uznanie.

lekarz Stanisława Zbarańska

Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet
Lublin

Bardzo dokładna, skupiona na pacjencie i jego problemie, przy tym niezwykle sympatyczna. Wizyty przebiegają w sposób przyjemny i bardzo pozytywny, Pani doktor wzbudza taki niezwykły wewnętrzny spokój. Wielkie podziękowania dla Pani dr Zbarańskiej za opiekę i życzliwość.

dr n. med. Janusz Wargocki

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Przyszłam do Pana Doktora z naprzemiennie pojawiającym się bólem brzucha. Po gastroskopii, lekarz określi stan żołądka i dwunastnicy jako w normie, ale pozytywny wynik bakterii. Nie zalecił żadnego leczenia. Ufając słowom lekarza ucieszyłam się, że jest wszystko w porządku, ale niestety w późniejszym czasie pojawił się ostry ból promieniujący do kręgosłupa, mdłości, dreszcze. Nie polecam.
Niestety nie jestem zadowolony z wizyt u tego Pana. Byłem u niego dwukrotnie, jednak do tej pory nie postawił właściwej diagnozy. Wg mnie przepisuje leki na czuja - a może pomoże, a może nie, jak nie to przepiszemy co innego. Co do rozmowy z nim nie mam żadnych zastrzeżeń - jest miły, jednak nie mówi rzeczowo. Niestety - nie poleca.
Opinia dodana przez: Lorak

lekarz Marian Zając