dr n. med. Stanisława Pięcińska

Gastroenterolog

Wiedza i kompetencja Pani doktor są imponujące. Profesjonalizm,kompleksowe i życzliwe podejście do pacjenta wzbudzają zaufanie i zasługują na najwyższe uznanie.

Kompetencja i wiadomości doktor jest naprawdę dobre ! Zawsze byłem nieufny w stosunku do lekarzy , jednak po pierwszej wizycie u dr zmieniłem zdanie. Od długiego czasu mam problem z żołądkiem ale ból i inne dolegliwości minęły kiedy lekarka skierowała mnie na badanie gastroskopii,które wszystko wyjaśniło.Nie zamienił bym dr Pięcińskiej na żadnego innego gastrologa. Gorąco polecam.

Dobry stomatolog i przede wszystkim bardzo delikatny. Ma podejście do pacjenta i fachowo wyleczył mi zęba i pozbył się bólu ;)