Gastroenterolog Lublin

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Kompetencja i wiadomości doktor jest naprawdę dobre ! Zawsze byłem nieufny w stosunku do lekarzy , jednak po pierwszej wizycie u dr zmieniłem zdanie. Od długiego czasu mam problem z żołądkiem ale ból i inne dolegliwości minęły kiedy lekarka skierowała mnie na badanie gastroskopii,które wszystko wyjaśniło.Nie zamienił bym dr Pięcińskiej na żadnego innego gastrologa. Gorąco polecam.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Bardzo Dobra lekarz miła pomocna i rzetelna polecam 100% ma bardzo dużo serca do pacjentów .Nigdy nie odmawia pomocy
Opinia dodana przez: edyta

prof. Sławomir Rudzki

Gastrolog, Gastroenterolog

Lublin

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Wyniki USG wykazały u mnie potrzebę przeprowadzenia dokładnych badań dróg żółciowych. Jako osoba szczególnie
wrażliwa i mało odporna na ból byłam zdecydowana na badanie rezonansem magnetycznym jednak za namową doktora Jarosława
Drabko postanowiłam poddać się badaniu endoskopowemu EUS. Okazało się to bardzo dobrą decyzją ponieważ badanie endoskopowe EUS doktor Jarosław Drabko wykonał w taki sposób że zarówno podczas jak i po badaniu nie odczułam ani bólu ani dyskomfortu ...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Bardzo dokładna, skupiona na pacjencie i jego problemie, przy tym niezwykle sympatyczna. Wizyty przebiegają w sposób przyjemny i bardzo pozytywny, Pani doktor wzbudza taki niezwykły wewnętrzny spokój. Wielkie podziękowania dla Pani dr Zbarańskiej za opiekę i życzliwość.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

STANOWCZO NIE POLECAM. Przyszłam z podejrzeniem nietolerancji laktozy. Pan doktor nie przekazał mi nic konstruktywnego, nie miał pojęcia czy może mi zlecić jakieś testy (podczas wizyty u alergologa dowiedziałam się, że to właśnie gastrolog może zlecić testy na nietolerancję cukrów). Powtórzył mi to samo co sama mu przekazałam - że ograniczam cukier i mleko. Najbardziej interesowała go ilość spożywanej przeze mnie cebuli (to było dziwne. Tak jakby cebula była złem ...
Opinia dodana przez: Agata

Lublin

Niestety nie jestem zadowolony z wizyt u tego Pana. Byłem u niego dwukrotnie, jednak do tej pory nie postawił właściwej diagnozy. Wg mnie przepisuje leki na czuja - a może pomoże, a może nie, jak nie to przepiszemy co innego. Co do rozmowy z nim nie mam żadnych zastrzeżeń - jest miły, jednak nie mówi rzeczowo. Niestety - nie poleca.
Opinia dodana przez: Lorak

lekarz Marian Zając