Lekarze Gastroenterolog

prof. dr hab. n. med. Roman Tomecki

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631 Warszawa

To jest geniusz kultura osobista fachowość wrażliwość na drugiego człowieka takich lekarzy już nie ma

prof. dr hab. n. med. Wiktor Łaszewicz

"KONSYLIUM"
ul. Legionowa 9
Białystok

Niesamowity człowiek. Nigdy nie spotkałem takiego lekarza. Spokojny, opanowany, zawsze tłumaczy w czym jest problem i dlaczego powstał. Wyleczył mnie po perforacji żołądka i wytłumaczył jak bardzo ważna będzie dieta w moim życiu. Wybitny specjalista. Widać po nim, że uwielbia swoją pracę i pracę z ludźmi. Lekarz z powołania a nie dla pieniędzy a takich to ze świeczką teraz.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Urszula Grzywińska

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Rewelacyjna lekarka , serdecznie polecam wszystkim Panią Doktor . Przesympatyczna osoba , ciepła , zawsze dokładnie odpowie na pytania .

dr n. med. Jolanta Porębska

Gastroenterolog dziecięcy

NZOZ Almed
Pl. krakowski 10 Zabrze
41-800 Zabrze

Polecam z całego serca. Przesympatyczna Pani Doktor z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta.

dr n. med. Marcel Chmiel

Gastroenterolog, Gastrolog

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

Byłam z wizytą u lekarza w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Lekarz bardzo cierpliwy, podchodził kompleksowo do pacjenta i choroby. Tłumaczył w bardzo prosty i przystępny sposób jak należy postępować w razie nasilenia objawów choroby. Cierpliwy i uprzejmy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: skyline80

lekarz Elżbieta Ślifierz-Piotrowska

Gastroenterolog, Internista

Karłowicza 26 lok. 101
85-101 Bydgoszcz

Lekarz którego bardzo polecam. Osoba kompetentna i pomocna.
Szczerze polecam tego lekarza, to mój pierwszy gastrolog, którego polubiłam ;)
Polecam, pomimo 3 miesięcznego oczekiwania na wizytę prywatną. Profesor to bardzo kompetentna i otwarta w stosunku do pacjęta

lekarz Krzysztof Groszewski

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Badania endoskopowe przeprowadzone z wysokim profesjonalizmem i dbałością. Świetny kontakt z lekarzem. Usługa wykonana 10/10. Bardzo uprzejmy czlowiek. Mało już jest takich lekarzy z powołaniem.
Opinia dodana przez: PK

dr n. med. Iwona Krela-Kaźmierczak

Gastroenterolog

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród ...

lekarz Marek Pastuszak

Gastroenterolog

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

dzis bylam u doktora (zaufalam opiniom) i musze powiedziec, ze takiego lekarza jeszcze nie spotkalam. warto bylo czekac pare m-cy na ta wizyte. ktos napisal, same pochwaly i zamiast 5 dal 1 pkt stad zanizona srednia. alina

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.
Bardzo dobry lekarz, trafiłam na niego w szpitalu i nie jestem w stanie mu nic zarzucić, ogromna wiedza i kompetencje, później leczyłam się u niego również prywatnie i nie widzę różnicy czy na NFZ czy prywatnie, Pan Doktor zawsze podchodzi do pacjenta z mega profesjonalizmem i opanowaniem, wszystko dokładnie tłumaczy, pomaga i wspiera.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Bożena Kazimierczak

Zielona 12b
62-800 Kalisz

Pani doktor nie dosc ze kompetentna to jeszcze bardzo mila i uprzejma. Zarowno w placowce publicznej jak i prywatnie co sie bardzo rzadko zdarza!!!

dr n. med. Jan Czajkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Łódź

Bardzo dobry lekarz, przecudowny człowiek. Miałam dziś robioną kolonoskopie w szpitalu Pirogowa. Pan doktor wraz z Panią pielęgniarką Renatą Gębicką przeprowadzili badanie delikatnie, bardzo byli wyrozumiali, opiekuńczy, wszystko ze spokojem tłumaczyli. Naprawdę poświęcony czas i zaangażowanie jest pełne podziwu. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i Pani Pielęgniarce, jesteście cudowni. Pozdrawiam Sylwia Elżanowska
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Włodzimierz Szczepaniak

Gastroenterolog

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Lekarz z powołania a nie w gabinecie za karę. Zgadzam się z powyższymi opiniami - niesamowicie pozytywny, cierpliwy, nastawiony by wysłuchać historii pacjenta, zaciekawiony przypadkiem, zadający trafne pytania, tłumaczący co i jak działa, empatyczny.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Andrzej Bieganowski

Gastroenterolog, Internista

Damian
Warszawa

Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.
Opinia dodana przez: berna8

lek. med. Wojciech Kosmala

Ursynowskie Centrum Zabiegowe
Kajakowa 12
Warszawa

Wczoraj miałem robioną kolonoskopię i gastroskopię w znieczuleniu ogólnym. Wywiad, sposób rozmowy z pacjentem "na stole", uspokajający i uprzejmy ton, profesjonalny opis, słowem polecam. Zabieg w nowym szpitalu ursynowskim, na Puławskiej.

dr hab. n. med. Marek Dobosz

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna
Partyzantów 14 lok 102
80-254 Gdańsk

Ja nie mam zastrzeżeń, zabiegi wykonywane profesjonalnie i z niezwykła starannością. Bardzo dobry kontakt i ludzkie podejście także polecam!
Opinia dodana przez: Ola

prof. dr hab. n. med. Krystyna Karczewska

Hipokrates
Reymonta
Zabrze

Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Tomek ma. 30 lat. Zaraz po urodzeniu okazało się że mam skazę białkowa nie tolerancja zadnego mleka ani produktów mlecznych. Byłem karmiony Humana SL. Ktoś pewnie słyszał jak ciężko było ją dostać. Ale do rzeczy stwierdzono u mnie nietolerancję również glutenu. Dawano mi małe szanse na życie moi rodzice słyszeli każdego dnia tylko jedno jeśli przeżyje noc to będzie żył i tak w kółko. ...
Opinia dodana przez: Tomek