Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Gastroenterolog Białystok

- 5
Średnia ocen: 4,8/5
Niesamowity człowiek. Nigdy nie spotkałem takiego lekarza. Spokojny, opanowany, zawsze tłumaczy w czym jest problem i dlaczego powstał. Wyleczył mnie po perforacji żołądka i wytłumaczył jak bardzo ważna będzie dieta w moim życiu. Wybitny specjalista. Widać po nim, że uwielbia swoją pracę i pracę z ludźmi. Lekarz z powołania a nie dla pieniędzy a takich to ze świeczką teraz.
Opinia dodana przez: Piotr

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 13

Średnia ocen: 4,7/5
Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,5/5
Wszystkie wyżej wymienione aspekty leczenia oceniam na ponadto bezgranicznie!Uratował mi życie ! Poświęcił mi bezinteresownie nie tylko wyżej wymienione przymioty,ale wprost był dla mnie życzliwym ,niesłychanie przyjacielem.Zachował się jak ojciec wracający z dalekiej podróży wyjaśniając moje dolegliwości i sposób leczenia.Niech Pan Bóg ma go w swojej opiece,a błogosławiony Michał Sopoćko dodaje sił !
Opinia dodana przez: Zosia
Średnia ocen: 3,8/5
Cudowny człowiek i jeszcze lepszy lekarz. Dostępny o każdej porze dnia i nocy. Chodzący omnibus. Oby wszyscy lekarze byli tacy, to pacjentom żyło by się lżej z ich chorobami.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Elżbieta Jarocka-Cyrta

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

liczba opinii: 0

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat