Gastroenterolog

Wolny termin: jutro o 12:20. Sprawdź inny.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Michał Lipiński

USG, Internista

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam! Zaangażowany, skupiony, cierpliwy, wnikliwy, przeprowadza wszechstronną analizę problemu. Bez klapek na oczach, za pan brat z rozwojem medycyny. Pomocny, łagodny i z poczuciem humoru. Lubi ludzi, widać że chce im pomóc i daje odczuć że potrafi. Lekarz z powołaniem, według szkolnej skali lekarz na szóstkę.

Opinia dodana przez: Kasia

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

Pani doktor zaskoczyła mnie świetnym podejściem do pacjenta (wszystko cierpliwie tłumaczyła, nie patrzyła nerwowo na zegarek - z czym spotkałem się u innego lekarza, będąc na prywatnej wizycie). Cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą i widać, że lubi pomagać ludziom. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wytłumaczyła sposób leczenia, zleciła dodatkowe badania. Gastoskopia wykonana przez Panią doktor nie była niczym strasznym :) Przekonałem się, że czasami idąc do lekarza na NFZ można spotkać się z lepszym podejściem do pacjenta niż w przypadku prywatnej wizyty. Wszystko zależy od lekarza. Szczerze polecam wszystkim leczenie u doktor Konarkowskiej.

Gastroenterolog Dąbrowa Górnicza lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Internista, Gastroenterolog

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję

Opinia dodana przez: Hanna

CZD Międzylesie
Warszawa, Al. Armii Ludowej 13

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ann

99-300 Kutno

Fantastyczny lekarz. Człowiek z powołaniem i ogromnym sercem do pacjentów. Kiedyś w ramach hospicjum był lekarzem mojej Mamy. Obecnie jest również przy moim Tacie. Nie chciałabym żadnego innego lekarza dla niego. Człowiek dużego serca i wielkiej wiedzy.

Opinia dodana przez: Edyta

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A

Najlepszy i najbardziej zainteresowany pacjentem lekarz, u jakiego byłam.Wsłuchany w to, co mówi pacjent,dlatego leczy prawidłowo i bezstresowo....dziękuję

Opinia dodana przez: wanda

Mirosława Kierkosz

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Na wykonanie pierwszej gastroskopii i leczenie u Pani Doktor Mirosławy Kierkosz zostałam skierowana w 2012r. przez lekarza z poradni przyklinicznej Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie,gdzie jestem leczona z powodu ciężkiej choroby reumatycznej,od lat 14-tu.Leczący mnie tam lekarz zapewnił mnie o profesjonalnym teoretycznym i praktycznym przygotowaniu Pani Doktor Mirosławy Kierkosz,która wiele lat nabywała doświadczeń w tej placówce klinicznej/b. PAM/.Mój pierwszy kontakt z ww. Panią Doktor,przy okazji wykonywanej u mnie gastroskopii, był dla mnie SZOKIEM,ale w BARDZO POZYTYWNYM tego słowa znaczeniu.W swoim życiu,tego rodzaju badania miałam wykonywane wielokrotnie,ale NIGDY dotąd nie doświadczyłam TAKIEGO PROFESJONALIZMU,EMPATII i zwykłego ludzkiego SERCA wobec pacjenta.Dzisiaj,02.04.2013r. Pani Doktor MIROSŁAWA KIERKOSZ wykonała u mnie gastroskopię kontrolną. Obie gastroskopie przebiegły,jakże odmiennie od wszystkich wcześniej wykonywanych przez innych lekarzy : całkowicie bezboleśnie,sprawnie i trwały krótko,mimo wykonanych - przy tej okazji - zabiegów i pobranych wycinków z żołądka.
Moja wdzięczność dla TEJ Pani Doktor,za taki komfort wykonania gastroskopii, nie ma granic.
Z głębi serca - WSZYSTKIM cierpiącym na dolegliwości z powodu chorób przewodu pokarmowego - polecam leczenie i badania specjalistyczne u TAK BARDZO PROFESJONALNEGO specjalisty,jakim jest Pani Doktor Miroslawa Kierkosz ze Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.
Maria KARWINA z Koszalina

Gastroenterolog Biłgoraj lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Bardzo dobry ,młody lekarz .Cierpliwy ,spokojny ,kompetentny.Od badania do usunięcia polipa byłam pod dobrą opieką. Polecam .Dziękuję

Opinia dodana przez: Bożena

dr Grzegorz Waksmundzki

Gastroenterolog, Gastrolog

Katowice

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21
Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara