Gastroenterolog Bydgoszcz

Karłowicza 26 lok. 101
85-101 Bydgoszcz

Lekarz którego bardzo polecam. Osoba kompetentna i pomocna.

Lekarz którego bardzo polecam. Osoba kompetentna i pomocna.

godziny przyjec
Sieroca 21
85-132 Bydgoszcz

Szczerze polecam Pana Doktora. Zanim postawi jakąkolwiek diagnozę wykonuje badania, co jest dla mnie bardzo cenne. Miałam robioną u Pana Doktora kolonoskopię i mimo moich obaw badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. W dniu wykonania kolonoskopii zapłaciłam za samo badanie (bez wizyty). Teraz mam spokojną głowę na parę lat. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Agata

lekarz Michał Walczak

USG, Gastroenterolog dziecięcy

Kościuszki 35
Bydgoszcz

kompetentny, godny polecenia, poświęca odpoiwednią ilość czasu, indywidoalne podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie na czym polega choroba

Opinia dodana przez: alicja

traugutta
Bydgoszcz

Jest b. kompetentny. W moim przypadku zrobił wszystko jak należy. Wyciągnął mnie z poważnej choroby. Teraz jestem pod stałą opieką i czuję się b.dobrze.
Polecam .

Polecam .

Opinia dodana przez: wanda

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista. Dzięki Pani profesor synek został szybko zdiagnozowany. Ma teraz odpowiednią dietę dzięki, której zdecydowanie lepiej się czuje. Polecam Panią profesor i nam naprawdę bardzo pomogła. Bardzo dziękujemy 🙂

Opinia dodana przez: Justyna

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

prof. dr hab. n. med. Maciej Świątkowski

Angiolog, Gastroenterolog

Bydgoszcz

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz