Gastroenterolog W Okolicach Bytom Odrzański

Broniewskiego 4 / 4
Lubin

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny.
Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne.
Pacjentka

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny.
Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne.
Pacjentka

dr Jacek Bywalec

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Poradnia chirurgii ogólnej, Poliklinika
Anieli Krzywoń 2, Wazów 42
65-001 Zielona Góra

Profesjonalny lekarz. Wykonywałem u niego kolonoskopię bez znieczulenia nie było potrzeby. W trakcie badania wyjaśniał wiele rzeczy chociaż nie musiał i odpowiadał na pytania niezwiązane bezpośrednio z badaniem. Dzięki takiemu podejściu czas badania upłynął bardzo szybko i jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Mimo sporego doświadczenia widać, że nie jest zadufany w sobie i nie traktuje pacjenta jak przysłowiowego "kowalskiego", za którego dostanie kasę z NFZ-u. Jeśli znjadzie czas można skonsultować wyniki. Wspaniały lekarz. Dziekuję

Prawdziwy fachowiec,że nie wspomnę o personelu na oddziale.Tak znajacych się na swojej robocie ludzi dawno nie spotkałem

Opinia dodana przez: Marek

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

lekarz Dariusz Giezowski

Internista, Gastroenterolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz wytłumaczył na co jestem chora i jak bedę się leczyć. W gabinecie pytał o moje dolegliwości bardzo szczegółowo. Wcale nie jest taki drogi bo inni lekarze życzą sobie więcej i potrafią cię spławić z recepta. Naprawdę polecam dr.Giezowskiego

Opinia dodana przez: in

59-300 Lubin

Niestety, ale bardzo kiepski lekarz. Z braku wiedzy/umiejętności powstał dialog:
- Może dolegliwości są tle nerwowym?
- Wątpię. Niczym się nie stresuje, mam bardzo spokojne życie.
- To może stresu jest za mało?
- ....
Kurtyna w dół.

- Może dolegliwości są tle nerwowym?
- Wątpię. Niczym się nie stresuje, mam bardzo spokojne życie.
- To może stresu jest za mało?
- ....
Kurtyna w dół.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Andrzej Wołowiec

Internista, Gastroenterolog

Budziszyńska 6
Zielona Góra

CZŁOWIEK USTAWIONY NA PIENIĄDZE A NIE NA POMOC POTRZEBUJĄCYM.PO ZA TYM SPOSÓB PODEJŚCIA DO PACJENTA GODY POŻAŁOWANIA SWOJĄ DROGĄ ZASTANAWIAJĄCE JEST JAK TAKI CZŁOWIEK ZOSTAŁ LEKARZEM

Opinia dodana przez: Adam