Gastroenterolog W Województwie: Zachodniopomorskie

Mirosława Kierkosz

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Na wykonanie pierwszej gastroskopii i leczenie u Pani Doktor Mirosławy Kierkosz zostałam skierowana w 2012r. przez lekarza z poradni przyklinicznej Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie,gdzie jestem leczona z powodu ciężkiej choroby reumatycznej,od lat 14-tu.Leczący mnie tam lekarz zapewnił mnie o profesjonalnym teoretycznym i praktycznym przygotowaniu Pani Doktor Mirosławy Kierkosz,która wiele lat nabywała doświadczeń w tej placówce klinicznej/b. PAM/.Mój pierwszy kontakt z ww. Panią Doktor,przy okazji wykonywanej u mnie gastroskopii, był dla mnie SZOKIEM,ale w BARDZO POZYTYWNYM tego słowa znaczeniu.W swoim życiu,tego rodzaju badania miałam wykonywane wielokrotnie,ale NIGDY dotąd nie doświadczyłam TAKIEGO PROFESJONALIZMU,EMPATII i zwykłego ludzkiego SERCA wobec pacjenta.Dzisiaj,02.04.2013r. Pani Doktor MIROSŁAWA KIERKOSZ wykonała u mnie gastroskopię kontrolną. Obie gastroskopie przebiegły,jakże odmiennie od wszystkich wcześniej wykonywanych przez innych lekarzy : całkowicie bezboleśnie,sprawnie i trwały krótko,mimo wykonanych - przy tej okazji - zabiegów i pobranych wycinków z żołądka.
Moja wdzięczność dla TEJ Pani Doktor,za taki komfort wykonania gastroskopii, nie ma granic.
Z głębi serca - WSZYSTKIM cierpiącym na dolegliwości z powodu chorób przewodu pokarmowego - polecam leczenie i badania specjalistyczne u TAK BARDZO PROFESJONALNEGO specjalisty,jakim jest Pani Doktor Miroslawa Kierkosz ze Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.
Maria KARWINA z Koszalina

lekarz Marek Majewski

ulica Łubinowa 55/4
70-785 Szczecin

Doktora Majewskiego znam od 10 lat, gdy jeszcze pracował w przychodni kolejowej Nigdy nie zapomnę ile okazał mi cierpliwości, gdy stawiłam się na badanie. Ponieważ bardzo się bałam tego badania, przekonywał mnie bardzo grzecznie, że wykona badanie najdelikatniej jak potrafi. I potwierdzam, że jest bardzo ciepłym i delikatnym lekarzem. Dzięki niemu żyję bo wykrył bardzo rzadką chorobę.

Opinia dodana przez: Elżbieta Durka-Bator

lekarz Marek Kujawiak

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam! bpomógł mi w moich problemach z wrzodami zołądka.

Polecam! bpomógł mi w moich problemach z wrzodami zołądka.

lekarz Leszek Jóźwiak

al. Papieża Jana Pawła II 36 lok. 8
70-387 Szczecin

polecam w 100% tego lekarza. zdiagnozowal przyczyne bolu brzucha. wytlumaczyl wszystko dokladnie. Najlepszy lekarz w Szczecinie.

dr Tomasz Kochanowski

Kardiolog, Internista

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Krystyna

Szczecin

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam.
po 1. Szanowna pani doktór na wstepnie w bardzo nie uprzejmy sposob mnie potraktowala po czym dodala ze inaczej niz "per szanowna pani doktor" nie moge sie do niej odzywac z racji ze cyt "szanowna pani doktor juz 40lat pracuje w zawodzie)

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam.
po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) po czym uslyszalam ze to jej wybor kiedy przyjdzie bo cytuje "ja jako klient place ale ona wymaga bo ona jest tutaj krolowa".
po 3. nie szanuje opini innych lekarzy- z owiele lepszym wyksztalceniem i o wiele dluzszym starzem, mysli ze jest najlepsza na swiecie (a nie jest, wrecz przeciwnie).
po 4. nie zapytala nawet czy ja jako pacjenta choruja na cos- czy cukrzyca czy hormony cokowliek, założyla odrazu ze chce wygladac lepiej i byc cyt" fajniejsza laska"- co nie jest prawda bo jako osoba chora chcialam sie lepiej czuc i porawic stan swojego organizmu.
po 5. szanowna pani doktor umie tylko i wylacznie pracowac na wydrukach z komputera (glupiego BMI nie potrafi sama obliczyc- a przeciez 40lat temu jak szanowna pani doktor zaczynala swoja zniewalajaca kariere komputerow nie bylo) i zamiast obejrzec wyniki badan, wypisy ze szpitala i opinie lekarzy upierala sie szanowna pani doktor aby zaplacic jej 50zl za to aby komputer wyliczyl BMI (bo ona inaczej nie potrafi pracowac).
podsumowujac jest to najgorszy pseudo lekarz jakiego w zyciu bylo mi dane spotkac, kasy bierze za wszystko (szkoda ze jeszcze nie ma limitu slow za dana stawke). Baba jest ordynarna, arogancka, nie szanuje klienta, uwaza sie za pepek swiata a o zdrowiu i zdrowym odzywianiu nie ma kompletnie zielonego pojecia. Wszystkim ktorzy mysla chociazby nad wizyta u szanownej pani doktor odradzam - wiecej dowiecie sie u technika zywienia czy magsitra dietetyki o swoim organizmie albo czytajac ksiazke/internet niz tam.
A i zapomniałabym dodac ze na sam koniec zostalam wyrzucona dlatego ze zwrocilam uwage na spoznialstwo (gdzie w tym czasie w OTC byla pani Fenc- Czajka bo ostentacyjnie krecila sie jak smrod po gaciach po korytarzu doskonale wiedzac ze czekaja do niej klienci) i nie powiedzialam "szanowna pani doktor".

dr hab. n. med. Grażyna Czaja-Bulsa

Pediatra, Gastroenterolog

Inspektowa 6b
Szczecin

niestety, pani doktor nie lubi dzieci powyżej roku, bo ,,te bardzo płaczą".Po pół rocznej obserwacji, wyszło, że pani doktor podejścia do dziecka raczej nie ma, traktuje je przedmiotowo, przemawia do niego:,,no już spokój, nie krzycz tak" itd., przemowy te nie były agresywne, ani ton głosu podniesiony, ale dziecko wyczuło niechęć, złość lekarki.Myślę, że gdyby to nie była wizyta prywatna, spotkanie mojego dziecka z Panią byłoby o wiele gorsze. Wizyta trwała ok. 30 min, rozmowa i wysłuchanie jak najbardziej poprawne, ale nasz problem nie został rozwiązany, mimo kurczowego trzymania się zaleceń lekarskich i cierpliwości.Nadzieja na poprawę sytuacji dziecka z każdym miesiącem mniejsza, co skutkuje poszukiwaniem innego specjalisty.Z rozczarowaniem muszę napisać, że autorytet posiadanych tytułów naukowych w naszym przypadku nie zadziałał...

Opinia dodana przez: rebeka milenazet

Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Bylam na paru wizytach u pani doctor I jestem bardzo zadowolona.pani doctor podchodzi do pacjenta indywidualnie,rozmawia z nim bardzo konkretnie,poswieca pacjentowi wiele czasu.bylam u wielu lekarzy ale to pani doctor byla w stanie mnie wyleczyc swoja mikstura jak to okreslila,zlozona z wielku lekow.dziekuje I pozdrawiam!

lekarz Krzysztof Okrasa

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Wojska Polskiego 24 m 5
78-600 Wałcz

Jest to najlepszy lekarz, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Choć pierwsze wrażenie było mylne, gdyż wydawał mi się bardzo nieprzyjemny (podczas gastroskopii), to już na konsultacji zrobił oszałamiające wrażenie. Pełen profesjonalizm, niesamowicie kompetentny człowiek, jest bardzo konkretny. Przede wszystkim podejmuje dogłębną diagnozę i leczenie, każdy przypadek jest dla niego ważny i człowiek po prostu czuje, że teraz ten lekarz się nim zajmie, a nie jak w przypadku innych 15 minut i do widzenia. Świetny, naprawdę genialny, mimo iż mój przypadek jest dla niego zagadkowy, to wiem, że dojdziemy wspólnie do źródła problemu. Dodatkowo doktor sam zachęca do dalszych wizyt, a to, że nie wchodzi komuś w 4 litery i nie jest dla wszystkich supermiły... nie musi ! Lekarz jest od leczenia i lekarz wie lepiej, co do Pani wyżej, a temu można ufać, bo facet wie co robi ! polecam każdemu, któremu zależy na kompetentnym profesjonaliście.

11 Listopada 5b lok. 1
72-300 Gryfice