Gastroenterolog Elbląg

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

dzis bylam u doktora (zaufalam opiniom) i musze powiedziec, ze takiego lekarza jeszcze nie spotkalam. warto bylo czekac pare m-cy na ta wizyte.
ktos napisal, same pochwaly i zamiast 5 dal 1 pkt stad zanizona srednia.
alina

ktos napisal, same pochwaly i zamiast 5 dal 1 pkt stad zanizona srednia.
alina

82-300 Elbląg

Lekarz niezwykle przemiły i kompetentny. Każda wizyta trwa tyle ile potrzeba. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i rozwiewa wątpliwości. Poruszył niebo i ziemię, żeby załatwić mi badania na NFZ bardzo szybko za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Do tego sam poprosił, żebym nie chodziła do niego na wizyty prywatne, tylko zalatwila skierowanie od lekarza rodzinnego. Potrafi dzwonić do pacjenta w swoim wolnym czasie. Mój dziadek również jest pod opieką doktora i dojeżdża do niego ponad 60 kilometrów, tak go zachwala. Naprawdę polecam

Opinia dodana przez: Mania

82-300 Elbląg

Lekarz super....wysłucha....doradzi...wytłumaczy....Polecam każdemu kto będzie musiał wykonać badanie kolanoskopii właśnie dr.Niezgode.

Opinia dodana przez: Beata

82-300 Elbląg

BARDZO niemiły i nieprzyjemny lekarz. Traktuje pacjenta jak nieczuły kawał mięsa, a mam podwyższoną odporność na ból. Przy gastroskopii lekarz obwiniał mnie, że nie może wprowadzić endoskopu, podnosił głos i groził że nie zrobi badania. Można by pomyśleć, że miał gorszy dzień... No ale przy kolonoskopii nic się nie zmieniło! Badania nie dokończył, ale to z powodów medycznych wiec o to pretensji nie mam, no ale pieniądze za cały zabieg wziął. Można byłoby pomyśleć że tak poprostu ma z pacjentami NFZowymi, tyle tylko że to wszytko było robione prywatnie.
Dramat, może pan doktor raczej powinien jednak zostać na uczelni i męczyć studentów skoro tak to lubi, albo może jednak lepiej zająć się weterynarią - zwierzęta przynajmniej nie narzekają..
Ciężkie życie ma asystujący personel medyczny.. szkoda słów!

Opinia dodana przez: gosc