Filtruj terminy

dr n. med. Jerzy Wegner

Gastroenterolog, Gastrolog

ul. św. Wojciecha 10U/3
81-347 Gdynia

Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana doktora Wegnera. Super atmosfera i pełen profesjonalizm w badaniu gastroskopii. Już po minucie rozmowy znika uzasadniony niepokój przed badaniem a potem wszystko dzieje się szybko i bezboleśnie (choć znam większe przyjemności w życiu). Wszystkim, którzy obawiają się gastroskopii polecam, aby udali się do Pana doktora! Naprawdę warto mu zaufać!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Ireneusz Marciniak

Gastroenterolog

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Choruję na chorobę wrzodziejącą jelita grubego od około 19 lat.Dzięki panu doktorowi po prostu żyję.To jest fachowiec najwyższej klasy i nie wyciąga pieniędzy jak inni utytułowani i bez pojęcia lekarze .Posłałam też moją córkę i też jej pomógł.Wszystkim którym mogę polecam bo warto.Ci z Dortmundu może by parę wykładów i praktyk odbyli u pana Dr.Marciniaka .Kto nie przeszedł tylu lekarzy z wielkimi tytułami zanim trafiłam do pana doktora Marciniaka niech ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jolanta Kłobukowska

Internista, Gastroenterolog

Zgoda 7 lok. 2
81-361 Gdynia

Prawdziwa profesjonalistka, cudowny lekarz, diagnosta i dobry czlowiek, godna najwyzszego polecenia. Stawia dobro pacjenta ponad wszystko, informuje, wykonuje badania, jest dociekliwa i cierpliwa.

dr n. med. Adam Sadkiewicz

Internista, Gastroenterolog

Starowiejska 13 lok. 1
81-356 Gdynia

Dziękuję za okazaną pomoc,poświęcony czas,sposób leczenia
i poradę dla moich dzieci Ani i Basi. Jest to wspaniały człowiek, lekarz specjalista, którego polecam .
Danuta Haśnik

Gastroenterolodzy w Gdyni