Gastroenterolog Katowice

dr Grzegorz Waksmundzki

Gastroenterolog, Gastrolog

Katowice

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21
Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Doc. Chlebowczyk bardzo dobry lekarz fachowiec w swojej dziedzinie.Człowiek Anioł bardzo dobry kontakt , informacje o badaniach zabiegach i wynikach przekazywane na bieżąco gorąco polecam pozdrawiam Kuba z rodzicami.

Opinia dodana przez: gosiask

Centralny Szpital Kliniczny

Katowice

świetny lekarz,godny polecenia konkretny rzeczowy i przedewszystkim ludzki.

świetny lekarz,godny polecenia konkretny rzeczowy i przedewszystkim ludzki.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Katowice

Doskonały lekarz. Prawdziwy spec polecam z czystym sumieniem. Diagnoza szybka i trafna byłam zaskoczona. I nie jest prawdą ze wypisuje tylko drogie leki moje akurat kosztują kilkanaście złotych

Opinia dodana przez: Danuta

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki 45/6
40-048 Katowice

Pani docent jest wnikliwą lekarką, dokładną, skrupulatnie bada chorego, wsłuchuje się w jego organizm. Dobiera leki odpowiednio do stanu zdrowia, biorąc pod uwagę wszystkie choroby. Bardzo gorąco polecam! Alicja

Opinia dodana przez: Alicja

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Witam.wspanialy czlowiek i lekarz!!!nazywany przez wielu aniołem...miałem takie szczęście w nieszczęściu że trafiłem 10 lat temu do niego i zawdzięczam mu zdrowie a nawet i życie bo wyleczył moje jelita które były w kiepskim stanie.o szczegółach i bezradności wielu profesorofstwa i innego lekarzostwa nie będę pisał...Po tym w jaki sposób podchodzi do chorego odrazu widać że praca jest jego pasją i powołaniem!!!On arogancki???ktoś tu napisał,chyba pomyliłeś osoby!!!Pozdrawiam i polecam tego wspaniałego człowieka

Opinia dodana przez: Marcin

Kościuszki 49
Katowice

Świetna Pani Doktor, uprzejma i miła. Szybka, trafna diagnoza oraz odpowiednie leczenie zaproponowane przez Panią Doktor zakończyło moje zmagania z chorobą. Serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Katarzyna

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Z czysty sumieniem poleciłabym Panią doktor Kasperczyk innym pacjentom.Jest kompetentna, zawsze miła, uśmiechnięta,oddana dziecku.Poświęca dużo czasu dziecku i mamie,nawet swój prywatny.Można do niej dzwonić o każdej porze dnia.Posiada duży zasób wiedzy, co wykorzystuje,zajmując się dzieckiem w sposób globalny. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia.

Opinia dodana przez: Lidia11111 lidia1

dr n. med. Roman Kaczor

Gastroenterolog, Internista

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

dobry kontakt , miły wyjaśnił mi istotę choroby , lecznie zapisane było skuteczne

dr hab. n. med. Zdzisława Szczepańska-Łubiarz

Dietetyk dziecięcy, Alergolog dziecięcy