Gastroenterolog Kielce

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

Kielce

Odpowiedzialność, kompetencja - wspaniale przeprowadzone badanie,wyczerpujące przekazanie uwag i wniosków, co do dalszego leczenia,przyspieszenie kolejnej wizyty.

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Jest bardzo miły i uprzejmy,przy wykonywaniu zabiegu bardzo delikatny.Fakt ze bylam u Pana doktora w zeszlym roku ale ale do tej pory jestem zadowolona.
monika z Radomia

monika z Radomia

Zakład Dermatologiczny
Przecznica 3
25-513 Kielce

Bardzo kompetentny specjalista, już po pierwszej wizycie potrafi postawić trafną diagnozę.To co najważniejsze to fakt, że słucha pacjenta bardzo uważnie, jest bardzo uprzejmy.Oczarował mnie swoim profesjonalizmem oraz podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: marta

szpital miejski

Kielce

Byłam jego pacjentką. Jest super! Polecam każdemu!

Byłam jego pacjentką. Jest super! Polecam każdemu!

Endogast
Zagórska 24/26
Kielce

Dlaczego ta baba jeszcze przyjmuje!!! To mnie naprawdę niesamowicie dziwi i bulwersuje!!!!
I do tego pacjenci w kolejce czekają!!! Ludzie, opamiętajcie się !!!! Uciekajcie od tej narkomanki i pijaczki gdzie pieprz rośnie.
Czy ona ma w ogóle jakiś dyplom, ...

Czy ona ma w ogóle jakiś dyplom, czy tylko skończyła podstawówkę. Przecież to jest niemożliwe, żeby taka ignorancja i głupota była u lekarza o specjalności z gastrologii.
A może bierze tę książkę z lekami i na jakiej stronie się otworzy, to na tej bęc i taki lek wypisuje. Eksperymenty medyczne to się robi najwyżej na szczurach a nie na ludziach.
To jest lekarka, która nie wie, że istnieją jeszcze inne badania, (oprócz gastroskopii, która zresztą nic nie wprowadza nowego oprócz wykrycia bakterii) takie jak tomograf, rezonans, markery nowotworowe, hormony, itd., itd., badania genetyczne….
Moja mama wycierpiała się straszne męki przez nią, kończąc na oddziale paliatywnym na onkologii. Kobieto, ty się lecz na głowę, a nie lecz ludzi, (co w ogóle nic z leczeniem nie ma wspólnego), bo doprowadzasz ludzi do śmierci nowotworowej. KOSZMARRRR!!!!!!!!!!

lekarz Jacek Paluch

Gastroenterolog, Internista