Gastroenterolog Lędziny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS
ulica Łanowa 5
41-140 Lędziny

Doktor Jasiński jest lekarzem na medal. Bardzo uprzejmy, rzeczowy i kompetentny, a przede wszystkim staranny w podejściu do wykonywanych obowiązków. Wykonywał u mnie zabieg kolonoskopii, dołożył wszelkich starań, aby badanie przebiegło pomyślnie. Specjalista godny polecenia!

Opinia dodana przez: Hanna

Zawiszy Czarnego 42a
43-140 Lędziny

Trafiłem do tego lekarza w momencie, kiedy nasiliły się u mnie trudne objawy ze strony przewodu pokarmowego. Miałem już nawet gotowy wynik badania kolonoskopowego, a tego człowieka polecał mi inny lekarz. Trochę się na początku bałem, muszę przyznać, no bo tylko głupi się do końca nie boi. Ale...jak zobaczyłem, co to za człowiek i z jakim doświadczeniem, do dzień dzisiejszy nie mogę wyjść z podziwu. Począwszy od wiedzy, pewności w stawianiu diagnozy, po coś takiego, co wydawałoby się proste, prozaiczne, podanie ręki na powitanie, wyjście z gabinetu po pacjenta i odprowadzenie go do jego drzwi. No i to zwykłe, spokojne, można rzec, męskie podejście do sprawy. Co ważne, potrafi człowieka zmobilizować i naprawdę dodać otuchy