Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Gastroenterolog Leszno

- 3 lekarzy
# 1
+1 więcej

telefon:655296262
ul.55 PP 8
Leszno

Średnia ocen: 4,3/5

Polecam Panią Marię. Bardzo dobry lekarz,mimo że odbyłam pierwszą wizyte od razu przepisala mi odpowiednie leki. Od ponad 10ciu lat meczylam się z zespołem jelita nadwrazliwego (wzdecia i bóle nie do wytrzymania)Mimo wczesniejszych badań gastroskopii,koloniskopii usg itp nie trafiono z ...

Polecam Panią Marię. Bardzo dobry lekarz,mimo że odbyłam pierwszą wizyte od razu przepisala mi odpowiednie leki. Od ponad 10ciu lat meczylam się z zespołem jelita nadwrazliwego (wzdecia i bóle nie do wytrzymania)Mimo wczesniejszych badań gastroskopii,koloniskopii usg itp nie trafiono z odpowiednimi lekami. Teraz czuję się znakomicie,mam więcej energii, bóle przestały dokuczac. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Agnieszka
# 2

Gabinet

Leszno

Średnia ocen: 2,7/5

Mam troszkę syfu w sobie , sprawdzałem swój stan w klinikach w Łodzi i zawsze na odwal. W sumie życie z bałaganem. Trafiłem do dr Wysockiego przypadkiem. Jestem Bardzo Zadowolony. Szczegółowo wszystko sprawdza i rozmawia rzeczowo. Wskazuje na możliwości , ...

Mam troszkę syfu w sobie , sprawdzałem swój stan w klinikach w Łodzi i zawsze na odwal. W sumie życie z bałaganem. Trafiłem do dr Wysockiego przypadkiem. Jestem Bardzo Zadowolony. Szczegółowo wszystko sprawdza i rozmawia rzeczowo. Wskazuje na możliwości , wyraźnie zaznacza gdzie kończą się ewentualnie jego kompetencje, ale jednocześnie wskazuje co robić dalej i gdzie. Do wizyt w klinikach przygotował mnie dokładnie i jak się już okazało to rozpoznanie pierwszorzędne. Inni profesorowie mówili że trudno z tym trzeb żyć , on mówi najpierw sprawdźmy potem ocenimy. Z racji że już z tym długo żyję to dużo czytam i pytam, wszystko co dowiedziałem się najlepszego i najgorszego dr zawsze zaopiniował. Polecam Bardzo Mocno.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Paweł
# 3

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Średnia ocen: 1,9/5

Przyszłam na badanie z bólem, doktor starannie i długo robił usg. Otrzymałam wydruk z wynikiem badania.Więc po co mam jeszcze bajerowć z lekarzem i niepotrzebnie mu zabierac czas?Chorych jest więcej. Jak dla mnie perfecto :)

Przyszłam na badanie z bólem, doktor starannie i długo robił usg. Otrzymałam wydruk z wynikiem badania.Więc po co mam jeszcze bajerowć z lekarzem i niepotrzebnie mu zabierac czas?Chorych jest więcej. Jak dla mnie perfecto :)

Opinia dodana przez: Edyta


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat