Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Gastroenterolog Łódź

- 11 lekarzy

Gabinet
Kasztanowa 29
91-487 Łódź

Średnia ocen: 4,9/5
Doktor ratował mi życie przy pomocy możliwości które posiadał na oddziale, dokąd była szansa że spowolni postęp choroby. Pomógł podjąć decyzję i wspierał w jej wykonaniu, gdy trzeba było zdecydować się na kolejny etap leczenia bez którego śmiertelna choroba nie pozwoliła by mi żyć. Kompetentny uprzejmy i świetnie zorganizowany. Jedyna wada to ta że nie potrafi się roztroić, aby móc znaleźć odpowiednią ilość czasu dla każdego kto oczekiwał by jego ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Jan Czajkowski

Gastrolog, Gastroenterolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6

Gabinet

Łódź

Średnia ocen: 4,7/5
Bardzo miły doktor. Fachowiec - kolonoskopię wykonał mi w kilka minut. Wraz z asystującą pielęgniarką Barbarą Zatyką stanowią zgrany duet w Szpitalu im. Pirogowa. Człowiek niezwykle wesoły, radosny. Sprawny endoskopista, szybki. Obfita dawka żartów powoduje, że człowiek nie boi się kolonoskopii, którą zapamiętam jako badanie nietraumatyczne, właściwie prawie bezbolesne. Jeżeli kolonoskopia, to tylko u tego doktora, prawdziwego fachowca, a przede wszystkim człowieka wielkiej radości. POLECAM GORĄCO. Pozdrawiam Pana doktora i ...
Opinia dodana przez: Rafał

Jak się nazywa placówka
Adres
Łódź

Średnia ocen: 4,5/5
Pani profesor jest dobrym specjalistą i stawia trafne diagnozy. Jeśli zaistnieje potrzeba, pacjent otrzymuje skierowanie do szpitala. Można czuć się bezpiecznie, będąc pacjentem Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Kopernika 34/6
90-552 Łódź

Średnia ocen: 4,4/5
Bałam się badania ale Pani doktor sprawila , że po wejściu do gabinetu stres minąl, Wspanialy lekarz i człowiek. Gorąco polecam.


Opinia dodana przez: Elzbieta

Gabinet
Kopernika 34/6
90-552 Łódź

Średnia ocen: 3,2/5
Tragedia!!! Mania wyższości. Trudno oceniać jego kompetencje, ale jest bardzo arogancki , pewny siebie, nieuprzejmy, wszechwiedzący nie liczy się z człowiekiem no chyba że się płaci. odradzam jeszcze raz odradzam, a opieka w szpitalu tragedia!!!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Łódź

Średnia ocen: 3,1/5
Byłem ze swoją "przyjaciółką" , dwie wizyty, kompleksowe badanie, właściwa diagnoza, przepisane leki pomogły, chodziliśmy z problemem 2 lata do różnych lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonim

Med - Gastr
Mokra 4
Łódź

Średnia ocen: 2,8/5
Beznadziejny lekarz i przychodnia. Przetrzymuje wyniki histopatologiczne, po co? By zyskać pacjenta? Z chorobą nowotworową? Szybka interwencja prywatna doprowadziła do natychmiastowego udostępnienia wyników, bezczelność pozwoliła pani w recepcji na proponowanie leczenia w tej klinice, to po prostu skandaliczne zachowanie, przestrzegam wszystkich.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Średnia ocen: 2,4/5
Uważam, że pani profesor jest dobrym specjalistą. U mojej córki zdiagnozowała refluks, po podaniu leków objawy znacznie ustąpiły.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Łódź

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

salve

Łódź

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat