Gastroenterolog Łódź

Kasztanowa 29
91-487 Łódź

Doktor ratował mi życie przy pomocy możliwości które posiadał na oddziale, dokąd była szansa że spowolni postęp choroby. Pomógł podjąć decyzję i wspierał w jej wykonaniu, gdy trzeba było zdecydować się na kolejny etap leczenia bez którego śmiertelna choroba nie pozwoliła by mi żyć. Kompetentny uprzejmy i świetnie zorganizowany. Jedyna wada to ta że nie potrafi się roztroić, aby móc znaleźć odpowiednią ilość czasu dla każdego kto oczekiwał by jego pomocy także w chorobach nie zagrażających życiu. Charakterystyczne jest że nie ma ocen na 3. Moim zdaniem ma albo bardzo dobre i doskonałe albo z niezrozumiałego przezemnie powodu krzywdzące co oceniam po własnych z nim kontaktach oceny opisane w sposób który całkiem nieprawdopodobny opisują jego kompetencje. Niestety nikt nie jest Bogiem. Doktor też nie. Ale bez przesady mogę napisać. JA ŻYJĘ DZIĘKI NIEMU.

dr n. med. Jan Czajkowski

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Łódź

Bardzo miły doktor. Fachowiec - kolonoskopię wykonał mi w kilka minut. Wraz z asystującą pielęgniarką Barbarą Zatyką stanowią zgrany duet w Szpitalu im. Pirogowa. Człowiek niezwykle wesoły, radosny. Sprawny endoskopista, szybki. Obfita dawka żartów powoduje, że człowiek nie boi się kolonoskopii, którą zapamiętam jako badanie nietraumatyczne, właściwie prawie bezbolesne. Jeżeli kolonoskopia, to tylko u tego doktora, prawdziwego fachowca, a przede wszystkim człowieka wielkiej radości. POLECAM GORĄCO. Pozdrawiam Pana doktora i cały personel asystujący:)

Opinia dodana przez: Rafał

Jak się nazywa placówka
Adres
Łódź

Pani profesor jest dobrym specjalistą i stawia trafne diagnozy. Jeśli zaistnieje potrzeba, pacjent otrzymuje skierowanie do szpitala. Można czuć się bezpiecznie, będąc pacjentem Pani doktor.

Kopernika 34/6
90-552 Łódź

Bałam się badania ale Pani doktor sprawila , że po wejściu do gabinetu stres minąl, Wspanialy lekarz i człowiek. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Elzbieta

Kopernika 34/6
90-552 Łódź

Świetny diagnosta !!! Dobrze wykonuje badania kolonoskopie oraz gastroskopie -POLECAM !!!

Łódź

Byłem ze swoją "przyjaciółką" , dwie wizyty, kompleksowe badanie, właściwa diagnoza, przepisane leki pomogły, chodziliśmy z problemem 2 lata do różnych lekarzy.

Med - Gastr
Mokra 4
Łódź

Wczoraj Pan doktor wykonywał u mnie gastroskopię. Był miły, wspierający. Badanie, choć nie należy do przyjemnych , przebiegło na prawdę dobrze. Jeśli będę miała kolejny raz je wykonać z pewnością wybiorę tego lekarza. Polecam. PS. Wybrałam gastroskop o zmniejszonej średnicy. Badanie kosztowało 250 zł.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Uważam, że pani profesor jest dobrym specjalistą. U mojej córki zdiagnozowała refluks, po podaniu leków objawy znacznie ustąpiły.

salve