Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Gastroenterolog Łódź

- 11

dr n. med. Jan Czajkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Średnia ocen: 4,7/5
Bardzo dobry lekarz, przecudowny człowiek. Miałam dziś robioną kolonoskopie w szpitalu Pirogowa. Pan doktor wraz z Panią pielęgniarką Renatą Gębicką przeprowadzili badanie delikatnie, bardzo byli wyrozumiali, opiekuńczy, wszystko ze spokojem tłumaczyli. Naprawdę poświęcony czas i zaangażowanie jest pełne podziwu. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i Pani Pielęgniarce, jesteście cudowni. Pozdrawiam Sylwia Elżanowska
Opinia dodana przez: Sylwia
Średnia ocen: 4,5/5
Zabieg gastro i kolonoskopii wykonany bardzo delikatnie z cudownym podejściem do pacjenta. Gorąco polecam. Następne badanie tylko u Niej.
Opinia dodana przez: Jerzy Kot
Średnia ocen: 4,2/5
Gorąco polecam Panią Profesor. Wizyta w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze, bardzo szczegółowo została przejrzana moja dokumentacja medyczna co do tej pory nie zrobił żaden lekarz. Pani Prof. poświęca dużo czasu pacjentowi ,dobrze tłumaczy co zrobić i jakie badania wykonać.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,7/5
Doktor ratował mi życie przy pomocy możliwości które posiadał na oddziale, dokąd była szansa że spowolni postęp choroby. Pomógł podjąć decyzję i wspierał w jej wykonaniu, gdy trzeba było zdecydować się na kolejny etap leczenia bez którego śmiertelna choroba nie pozwoliła by mi żyć. Kompetentny uprzejmy i świetnie zorganizowany. Jedyna wada to ta że nie potrafi się roztroić, aby móc znaleźć odpowiednią ilość czasu dla każdego kto oczekiwał by jego ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,1/5
Byłem ze swoją "przyjaciółką" , dwie wizyty, kompleksowe badanie, właściwa diagnoza, przepisane leki pomogły, chodziliśmy z problemem 2 lata do różnych lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 2,8/5
Beznadziejny lekarz i przychodnia. Przetrzymuje wyniki histopatologiczne, po co? By zyskać pacjenta? Z chorobą nowotworową? Szybka interwencja prywatna doprowadziła do natychmiastowego udostępnienia wyników, bezczelność pozwoliła pani w recepcji na proponowanie leczenia w tej klinice, to po prostu skandaliczne zachowanie, przestrzegam wszystkich.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Średnia ocen: 2,6/5
Tragedia!!! Mania wyższości. Trudno oceniać jego kompetencje, ale jest bardzo arogancki , pewny siebie, nieuprzejmy, wszechwiedzący nie liczy się z człowiekiem no chyba że się płaci. odradzam jeszcze raz odradzam, a opieka w szpitalu tragedia!!!
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 2,4/5
Uważam, że pani profesor jest dobrym specjalistą. U mojej córki zdiagnozowała refluks, po podaniu leków objawy znacznie ustąpiły.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 1,3/5
ODRADZAM! Pani Justyna wykonała zabieg usunięcia polipów w lipcu 2023 w szpitalu w Pabianicach. Po niecałych 24 godzinach od zabiegu wymagana była pilna interwencja lekarska w związku z silnym krwawieniem, której Pani Justyna się nie podjęła. W związku z nieustającym krwawieniem niezbędny okazał się pobyt w szpitalu i kolejny zabieg, którego podjął się inny lekarz, z informacji jakie posiadam, z łódzkiego szpitala. Wg informacji przekazanych przez lekarza wykonujacego drugi zabieg, ...
Opinia dodana przez: Anna
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat